Momentum - czy warto?

Momentum – jest suplementem diety, który ma za zadnie poprawić pamięć i koncentrację.

Zalety:

Wpływa pozytywnie na:
- pamięć
- koncentrację
- naukę
- szybszą reakcję

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Momentum". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Momentum":

Niestety nie widziałem żadnych efektów po zażywaniu momentum. Kolega mi polecił ten lek na koncentracje, ale nie...
Momentum poprawił moją koncentracje, gdy tego potrzebowałem, ale niestety nie na długo. Tak jak nazwa, działał na...
Miałam problemy z koncentracją w pracy, momentum pomógł mi wykonywać swoje zadania lepiej niż dotychczas. Polecam...

Wszystkie opinie o Momentum (8):

juras 3 lata temu Niestety nie widziałem żadnych efektów po zażywaniu momentum. Kolega mi polecił ten lek na koncentracje, ale nie działał na mnie.
0
Maniek 3 lata temu Momentum poprawił moją koncentracje, gdy tego potrzebowałem, ale niestety nie na długo. Tak jak nazwa, działał na moment :)
0
Aga1 3 lata temu Miałam problemy z koncentracją w pracy, momentum pomógł mi wykonywać swoje zadania lepiej niż dotychczas. Polecam jeśli ktoś chce wrócić do formy psychicznej w 100%.
0
Kreczi 3 lata temu Momentum podczas sesji się przydał, dobrze że nie jest drogi, bo inaczej bym zbankrutował przez te studia..
0
ElzbietaWarszawa 4 lata temu Mialam niemały problem z pamięcią, na szczęście znajoma poleciła mi to i naprawdę teraz pamietam o wiele wiecej rzeczy
0
fizyko 4 lata temu Miałem sporo egzaminów co wiązało sie z masą nauki. Dałem radę między innymi dzięki temu produktowi. Polecam wszystkim
0
lesnazaba93 4 lata temu Korzystam z Momentum i bardzo polecam. Odkąd zażywam, mam o wiele mniejsze problemy z koncentracją a i nauka idzie mi szybciej.
0
renatka 4 lata temu Zapraszam do dodawania opinii na temat suplementu Momentum
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności