Multihome - czy warto?

Multihome to prywatna opieka medyczna w Polsce dla całej rodziny. Gwarancją wykupienia pakietu są dostępne terminy wizyt u najlepszych specjalistów. Jeżeli Twoje dziecko nagle zachoruje, masz pewność, że dostanie natychmiastową opiekę bez skierowania, a Ty nie będziesz stresować się kolejkami, lub brakiem lekarzy w okolicy.

Zalety:

- Gwarantowana opieka lekarzy
- Nielimitowane liczby wizyt u specjalistów
- Ponad 6000 lekarzy
- Nowoczesny system obsługi pacjenta

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Multihome". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Multihome":

Gwarancja opieki zdrowotnej jest dla mnie priorytetem, dlatego zdecydowałem się na multihome....
Z małymi dziećmi czasem nie da się wystać w kolejce, a jak ostatnio bratanek był chory to musiał iść do...
Pomoc z multihome jest natychmiastowa, nie trzeba stać w kolejce u lekarza i martwić się, że nie zostanie się...

Wszystkie opinie o Multihome (7):

pysiomisio 3 lata temu Gwarancja opieki zdrowotnej jest dla mnie priorytetem, dlatego zdecydowałem się na multihome.
0
elixir 3 lata temu Z małymi dziećmi czasem nie da się wystać w kolejce, a jak ostatnio bratanek był chory to musiał iść do szpitala. W takich przypadkach multihome jest najlepszym rozwiązaniem, bo lekarz przyjmie bez kolejki.
0
goto32 4 lata temu Pomoc z multihome jest natychmiastowa, nie trzeba stać w kolejce u lekarza i martwić się, że nie zostanie się przyjętym. Bardzo przydane, gdy ma się małe dzieci.
0
mada91 4 lata temu Znajoma z pracy poleciła mi wykupić pakiet z multihome ponieważ bardzo szybko można dostać się do lekarza bez kolejki. Zwłaszcza teraz kiedy panują grypy i przeziębienia, to chyba dobre rozwiązanie.
0
Mirka 4 lata temu Córka mojej koleżanki dostała nagłej wysypki w nocy i dostała natychmiastową pomoc Multihome. Pakiet nie jest aż tak drogi, więc uważam,że warto zainwestować.
0
aleksandra 4 lata temu Moja koleżanka miała tam wykupiony pakiet i z tego co wiem była zadowolona.
0
cold 4 lata temu Korzystasz z prywatnej opieki medycznej Multihome? Jaka jest Twoja opinia?
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności