Multimedia

Multimedia

Poznaj wszystkie opinie klientów o Multimedia. Multimedia oferuje Internet stacjonarny i mobilny. Dodatkowo do Internetu można sobie dobrać modem WIFI, ochrona antywirusowa, statyczne IP, szybkie wysyłanie. Wybierając Internet stacjonarny można wybrać sobie wideorejestrator gratis lub smartwatch gratis z telefonią komórkową za 1zł/mies.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Multimedia

Internet w multimedia opłaca się tylko w pakiecie z telewizją czy telefonem....

Trochę słabo że trzeba wypowiadać u nich umowę z dużym wyprzedzeniem,...

Generalnie to już wcześniej korzystałem z ich usług, ale po przeprowadzce...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 7 recenzji

5

Internet w multimedia opłaca się tylko w pakiecie z telewizją czy telefonem. Najlepiej to brać u nich wszystko wtedy na prawdę są dobre zniżki.

Pantera9 2018-08-17 11:58:54 +0

Trochę słabo że trzeba wypowiadać u nich umowę z dużym wyprzedzeniem, dobrze że brat mi powiedział bo pewnie byłby problem i przedłżyli by umowę automatycznie. Nie wiem czy to tylko u nich takie zagrania czy wszystkie firmy są takie cwane..

Maniek 2018-08-16 20:51:36 +0

Generalnie to już wcześniej korzystałem z ich usług, ale po przeprowadzce na drugi koniec miasta musiałem prosić o pociągnięcie przewodu do mojego domu, zgodzili się więc za to jestem im wdzięczny, ale oczywiście z racji że nie było konkurencji w pobliżu biorą odpowiednio dużo za internet i telefon.

Kreczi 2018-08-14 20:19:58 +0

Ceny internetu są przystępne, ilość możliwych pakietów jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie miałem żadnych problemów z internetem odkąd jestem ich klientem, polecam!

Grzesiek 2018-08-14 17:24:13 +0

Polecam ofertę bez umowy dla studentów i osób, które nie lubią się wiązać z firmą na 2 czy 3 lata. Internet działa bez zarzutu, przy dwóch usterkach spowodowanych burzami i ulewami, naprawę dokonali w przeciągu 3 godzin (nawet w sobotę). Osobiście polecam.

Daniela 2017-10-09 08:37:22 +0

Ja tez mam już kilka lat i nie zamierzam rezygnować z ich usług.

cold 2017-02-09 14:26:24 +0

Kilka lat korzystamy z Internetu od nich i nie ma żadnych problemów.

antra 2017-01-13 01:40:20 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności