muza.com.pl - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o platformie internetowej muza.com.pl

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "muza.com.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "muza.com.pl":

Książeczki z muza zawsze są fajne i dobrze się czyta. Mają atrakcyjne ceny i dużo promocji, polecam korzystać....
Dużo promocji, ekspresowa wysyłka w 24 godziny, przekonali mnie do pierwszego zakupu, zobaczymy czy spodoba mi się,...
Szeroki asortyment, znalazłam już kilka razy książkę dla siebie. Następnym razem też pewnie zamówię u...

Wszystkie opinie o muza.com.pl (6):

walczak2 4 lata temu Książeczki z muza zawsze są fajne i dobrze się czyta. Mają atrakcyjne ceny i dużo promocji, polecam korzystać.
0
Listonosz15 4 lata temu Dużo promocji, ekspresowa wysyłka w 24 godziny, przekonali mnie do pierwszego zakupu, zobaczymy czy spodoba mi się, na razie czekam na przesyłkę.
0
Niunia 4 lata temu Szeroki asortyment, znalazłam już kilka razy książkę dla siebie. Następnym razem też pewnie zamówię u nich.
0
Kubi 4 lata temu Mają ciekawe promocje na książki w pakietach po 3 i więcej. Jak ktoś lubi czytać to znajdzie coś dla siebie.
0
saiff 4 lata temu Do 21 stycznia jest "wierzenie magazynu" więc korzystajcie z promocji, bo są fajne rzeczy po dobrych cenach
0
cold 5 lat temu W tej księgarni internetowej nabyłam już kilka książek. Szybka dostawa i duży wybór.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności