nbsklep.pl

nbsklep.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o nbsklep.pl

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Podobnie jak większość innych osób tutaj,...

Dobre buty, bardzo dobrze wyglądają, ale najważniejsze to to, że są...

Nie polecam . Oszuści. Nie wymieniają butów. Nie odpowiadają na maila ....

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 11 recenzji

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Podobnie jak większość innych osób tutaj, również miałem problemy z odzyskaniem pieniędzy za zwracane buty. Zacznę od tego, że sklep nie oferuje darmowych zwrotów, co w większości sklepów przy kwotach rzędu ok. 300 zł jest standardem. Po drugie, brak jest możliwości zwrotu w sklepie stacjonarnym. Tak więc zamawiając buty, należy się liczyć z koniecznością samodzielnego opłacenia kuriera w przypadku zwrotu. W takim wypadku na przyszłość zdecydowanie polecam szukanie interesującego Was modelu w innych sklepach, które oferują korzystniejsze warunki zwrotów. Ale to jeszcze najmniejszy problem.

Ze sklepem brak jest jakiegokolwiek kontaktu - próbowałem wielokrotnie dodzwonić się na infolinię, ale nigdy nie odebrano. Podobnie, brak jest odpowiedzi na maile. Zwrot pieniędzy otrzymałem ostatecznie z dużym opóźnieniem - w momencie, gdy planowałem wysłać sklepowi wezwanie do zapłaty. Choć kwota 300 zł może nie być dużą kwotą, to zdecydowanie polecam wszystkim dochodzenie swoich zwrotów, choćby i na drodze sądowej, ponieważ dla osoby to może i niewielka kwota, ale przy grupie osób rezygnujących z dochodzenia zwrotu pieniędzy, sklep zyskuje znaczną kwotę.

TomaszSz 2019-04-30 10:19:32 +0

Dobre buty, bardzo dobrze wyglądają, ale najważniejsze to to, że są wygodne. New Balance ma też sklep internetowy, w którym możemy znaleźć niezłe promocje, czasem patrzę, czy nie ma czegoś ciekawego.

pysiomisio 2019-04-28 10:52:58 +0

Nie polecam . Oszuści. Nie wymieniają butów. Nie odpowiadają na maila . Telefon fikcja. Wielki minus

Aleksandra1 2019-04-25 13:55:02 +0

Nie polecam . Telefon to chyba fikcja nikt nie odbiera . Buty wysłane do wymiany na większe od 14 dni zero odpowiedzi . Nie odpowiadają na maile . Firma krzak. Nie szanują klienta . Zgłoszone do Rzecznika.

Aleksandra1 2019-04-25 13:51:50 +0

New Balance zawsze mi się kojarzyła z drogimi butami, ale jak w końcu kupiłem to nie chcę już żadnych innych butów. Nie dość, że wygodne, to jeszcze wyglądają ekstra, nic tylko kupować!

elixir 2019-02-21 20:58:58 +0

Dla mnie sklep niewiarygodny , wystawiają buty w atrakcyjnych cenach po czy piszą , że buty posiadają wadę fabryczną i nie mogą zrealizować zamówienia . Radzę omijać szerokim łukiem , bo można nieźle wtopić kasę .

oszukany 2018-06-06 07:36:27 +0

Buty dotarły niezabezpieczone - bez papierowych wkładów. Lewy pogięty, jakby był niejeden raz mierzony. Chociaż na skórze zagięcia są niestety bardzo widoczne, obuwie jest zdatne do użytku. Jednak pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Na pewno nie powinno mieć to miejsca w sprzedaży wysyłkowej oficjalnego sklepu New Balance. Najgorsze jest jednak to, że mój komentarz nie został opublikowany na stronie sklepu bo dałem tylko trzy gwiazdki i szczerze napisałem, co uważam za plusy i minusy obuwia jak i obsługi klienta. Chyba nikt nie nauczył osób tam pracujących, że konstruktywna krytyka w opiniach pokazuje autentyczność, a negatyw i tak wyjdzie na jaw. Zresztą widać różnicę na przykład tutaj gdzie niepochlebne opinie jednak się pojawiają. Także jeśli komuś nie zależy na obsłudze i chce buty taniej bez względu na wszystko to można brać. Osobiście sklepu nie polecam. :*
P.S. Nie dostałem odpowiedzi na żadną wiadomość mailową.

bernard 2018-03-22 17:01:22 +0

Mój ulubiony sklep z odzieżą sportową. Mam wiele bluz i butów z nbsklep.pl. Bardzo często można kupić coś po dobrej cenie.

kornel 2018-02-19 07:57:26 +0

Jakościowe fajne ubrania i buty. Często kupuje tam rzeczy dla siebie i swojej rodziny.

turek 2018-02-13 09:50:44 +0

Świetne buty, uwielbiam new Balance i mam z już z 10 par haha :D

frodka 2018-02-05 09:40:17 +0

Uwielbiam moje new Balance , bardzo wygodne buty, a za wygodę trzeba trochę zapłacić ;).
Polecam jeśli ktoś szuka buty na lata.

antra 2017-04-12 08:07:22 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności