nbsklep.pl

nbsklep.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o nbsklep.pl

Nie polecam. Kupiłam parę butów do biegania, dostałam je z brudnymi...

Nie polecam . Do tej pory miałam 3 pary butów z których byłam zadowolona...

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Podobnie jak większość innych osób tutaj,...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 13 recenzji

avatar

Nie polecam. Kupiłam parę butów do biegania, dostałam je z brudnymi podeszwami a karton jest wygnieciony i posklejany. Sklep odmawia wzięcia odpowiedzialności za brud i zniszczenia.

npaula2020 2020-12-08 11:30:03 +0

avatar

Nie polecam . Do tej pory miałam 3 pary butów z których byłam zadowolona jednak 4 para okazała się wadliwa . Wysłałam buty do reklamacji która została ku mojemu wielkiemu zdziwieniu odrzucona . Buty zgodnie z informacją na stronie New Balance mają być wysłane do reklamacji czyste więc przeczyściłam je odpowiednio oraz użyłam zapachu do obuwia co miało usprawnić i przyspieszyć proces reklamacji . Sprzedawca zarzucił mi ,że powstałe wady produktu są spowodowane złym użytkowaniem i czyszczeniem . Oddalono moją reklamację jako bezzasadną bo ponoć wada w postaci przetartego materiału wewnątrz wynika z lużnej stopy lub anatomii mojej stopy (absurd to 4 para tej firmy i taki rozmiar jak poprzednich) , uszkodzenie powłoki koloryzującej na podeszwie ich zdaniem powstało w wyniku warunków czyszczenia (kpina-powłoka popękała bo nie jest odporna na warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne , podeszwa była przecierana ściereczką wilgotną która nie powoduje uszkodzeń w postaci popękanej struktury a nie pumeksem) , rozklejenie noska w bucie również przypisano wynikowi warunków czyszczenia (rozklejenie noska to efekt tego ,że klej użyty w wadliwym obuwiu nie jest na tyle wytrzymały aby znieść odpowiednio czynniki zewnętrzne bo przeciez podczas uzytkowania natrafiamy na różne ) , na podstawie zapachu obuwia stwierdzono ,że buty zostały wyprane -świadczy o tym zapach detergentu,rozmoczenie,deformacja cholewek i nadmierna sztywność zamszu ( no oczywiście zgodnie z zaleceniami buty były dostarczone do sprzedawcy czyściutkie i pachnące co miało ponoć usprawnić przebieg procesu reklamacji -nie chcę wiedzieć co napisali by gdybym wysłała buty noszone przez półtora roku , przecież wiadomo jak reaguje stopa w obuwiu i jaki zapach może powstać ) . No cóż okazało się ,że firma której zaufałam i z pełną świadomością ją polecałam zawiodła mnie na tyle ,że napisałam odwołanie , i to były moje ostatnie zakupy

Aga130381 2019-10-15 11:35:06 +0

avatar

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Podobnie jak większość innych osób tutaj, również miałem problemy z odzyskaniem pieniędzy za zwracane buty. Zacznę od tego, że sklep nie oferuje darmowych zwrotów, co w większości sklepów przy kwotach rzędu ok. 300 zł jest standardem. Po drugie, brak jest możliwości zwrotu w sklepie stacjonarnym. Tak więc zamawiając buty, należy się liczyć z koniecznością samodzielnego opłacenia kuriera w przypadku zwrotu. W takim wypadku na przyszłość zdecydowanie polecam szukanie interesującego Was modelu w innych sklepach, które oferują korzystniejsze warunki zwrotów. Ale to jeszcze najmniejszy problem.

Ze sklepem brak jest jakiegokolwiek kontaktu - próbowałem wielokrotnie dodzwonić się na infolinię, ale nigdy nie odebrano. Podobnie, brak jest odpowiedzi na maile. Zwrot pieniędzy otrzymałem ostatecznie z dużym opóźnieniem - w momencie, gdy planowałem wysłać sklepowi wezwanie do zapłaty. Choć kwota 300 zł może nie być dużą kwotą, to zdecydowanie polecam wszystkim dochodzenie swoich zwrotów, choćby i na drodze sądowej, ponieważ dla osoby to może i niewielka kwota, ale przy grupie osób rezygnujących z dochodzenia zwrotu pieniędzy, sklep zyskuje znaczną kwotę.

TomaszSz 2019-04-30 11:19:32 +0

avatar

Dobre buty, bardzo dobrze wyglądają, ale najważniejsze to to, że są wygodne. New Balance ma też sklep internetowy, w którym możemy znaleźć niezłe promocje, czasem patrzę, czy nie ma czegoś ciekawego.

pysiomisio 2019-04-28 11:52:58 +0

avatar

Nie polecam . Oszuści. Nie wymieniają butów. Nie odpowiadają na maila . Telefon fikcja. Wielki minus

Aleksandra1 2019-04-25 14:55:02 +0

avatar

Nie polecam . Telefon to chyba fikcja nikt nie odbiera . Buty wysłane do wymiany na większe od 14 dni zero odpowiedzi . Nie odpowiadają na maile . Firma krzak. Nie szanują klienta . Zgłoszone do Rzecznika.

Aleksandra1 2019-04-25 14:51:50 +0

avatar

New Balance zawsze mi się kojarzyła z drogimi butami, ale jak w końcu kupiłem to nie chcę już żadnych innych butów. Nie dość, że wygodne, to jeszcze wyglądają ekstra, nic tylko kupować!

elixir 2019-02-21 21:58:58 +0

avatar

Dla mnie sklep niewiarygodny , wystawiają buty w atrakcyjnych cenach po czy piszą , że buty posiadają wadę fabryczną i nie mogą zrealizować zamówienia . Radzę omijać szerokim łukiem , bo można nieźle wtopić kasę .

oszukany 2018-06-06 08:36:27 +0

avatar

Buty dotarły niezabezpieczone - bez papierowych wkładów. Lewy pogięty, jakby był niejeden raz mierzony. Chociaż na skórze zagięcia są niestety bardzo widoczne, obuwie jest zdatne do użytku. Jednak pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Na pewno nie powinno mieć to miejsca w sprzedaży wysyłkowej oficjalnego sklepu New Balance. Najgorsze jest jednak to, że mój komentarz nie został opublikowany na stronie sklepu bo dałem tylko trzy gwiazdki i szczerze napisałem, co uważam za plusy i minusy obuwia jak i obsługi klienta. Chyba nikt nie nauczył osób tam pracujących, że konstruktywna krytyka w opiniach pokazuje autentyczność, a negatyw i tak wyjdzie na jaw. Zresztą widać różnicę na przykład tutaj gdzie niepochlebne opinie jednak się pojawiają. Także jeśli komuś nie zależy na obsłudze i chce buty taniej bez względu na wszystko to można brać. Osobiście sklepu nie polecam. :*
P.S. Nie dostałem odpowiedzi na żadną wiadomość mailową.

bernard 2018-03-22 18:01:22 +0

avatar

Mój ulubiony sklep z odzieżą sportową. Mam wiele bluz i butów z nbsklep.pl. Bardzo często można kupić coś po dobrej cenie.

kornel 2018-02-19 08:57:26 +0

avatar

Jakościowe fajne ubrania i buty. Często kupuje tam rzeczy dla siebie i swojej rodziny.

turek 2018-02-13 10:50:44 +0

avatar

Świetne buty, uwielbiam new Balance i mam z już z 10 par haha :D

frodka 2018-02-05 10:40:17 +0

avatar

Uwielbiam moje new Balance , bardzo wygodne buty, a za wygodę trzeba trochę zapłacić ;).
Polecam jeśli ktoś szuka buty na lata.

antra 2017-04-12 09:07:22 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności