Neonet

Neonet

Sprzęty RTV i AGD, sprzęt elektroniczny, gry i wiele innych produktów oferuje Neonet w swoim sklepie internetowym.

Zalety

zakupy na raty za 0%
wiele promocji i okazji

Wady

wiele powiadomień na stronie internetowej

Ostatnie 3 opinie o Neonet

Reklamują, że dostawa w 24 godz. - w praktyce wyglądało to tak, że 2 razy...

Witam piszę do klientow sklepu Neonet uważajcie na nich to są złodzieje,...

Obsługa klienta w tym sklepie to jakaś porażka. Zagubiono nasz sprzęt, nikt...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 1 z 10 recenzji

Reklamują, że dostawa w 24 godz. - w praktyce wyglądało to tak, że 2 razy czekałam po 5 godzin na kuriera, który nigdy się nie zjawił, pomimo moich licznych kontaktów i skarg w biurze obsługi klienta towar nigdy do mnie nie dotarł - zamówienie zostało anulowane bez porozumienia ze mną (dowiedziałam się o tym, gdy pieniądze zostały zwrócone na moje konto, o co oczywiście nie prosiłam). Czyli w skrócie: towar miał być po 24 godz., zamiast tego po 2 tyg. dostałam zwrot pieniędzy bez żadnej informacji dlaczego.

Teresade 2021-11-26 04:50:25 +0

Witam piszę do klientow sklepu Neonet uważajcie na nich to są złodzieje, oszuści piszę tak ponieważ zamówiłam przez internet lodówkę oraz telewizor na raty bank który udzielił nam kredytu przesłał do tej firmy pieniądze w zeszłym tygodniu i do tego czasu nie mam swojego zamówienia dzwonię do nich co dzień i przez pracowników jestem cały czas zbywana twierdzą że nie mają kontaktu z kurierem przewoźnikiem który niby miał mi dostarczyć przesyłkę nawet mówili że kurier przewoźnik zagubił jedna z moich pączek czyli LODÓWKĘ jak można zagubić 2metrowa paczkę dlatego uważajcie na Neonet jeżeli chodzi ze chcecie wziąć na raty przez internet UWAŻAJCIE Myslam że ta firma traktuje swoich klientów wporzadku ale pomyliłam się żebym wiedziała bym wybrała Media Markt itp

123456789 2021-11-16 09:54:52 +0

Obsługa klienta w tym sklepie to jakaś porażka. Zagubiono nasz sprzęt, nikt nie jest w stanie pomóc. Pani miała zadzwonić by poinformować co możemy zrobić dalej, zero kontaktu. Mimo wysłanych wiadomości, składanych reklamacji mailowo,nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności a naszej pralki jak nie było tak nie ma...rozumiem że mogło dojść do pomyłki,ale na litość , można się jakoś porozumiec. Z pewnością będę odradzać bo przecież nikomu dodatkowe nerwy nie są potrzebne.

Aggga 2021-09-10 04:00:15 +0

Tragedia. Zamówiony i opłacony towar nie dojechał rzekomo był uszkodzony - informacja od kuriera. Infolinia zasugerowała, ze szybciej będzie anulować zamówienie i założyć je jeszcze raz. OD zdarzenia minęło już 5 dni i rzekomo uszkodzony towar nie wrócił do magazynu więc nie mogę liczyć na zwrot środków i nie mogę złożyć nowego zamówienia do czasu anulowania poprzedniego. Dramat ODRADZAM!!!!!!!

wkurzony 2021-07-20 08:10:26 +0

Sprzet zakupony w firmie nie moze sie doczekać reklamcji i zwrotu pieniedzy.Infolinia nie odbiera telefonów bo niby przeciażona to Skandal takie traktowanie klienta .a pracownicy z reklamacji nie odpowiadają na maile po prostu OLEWAJĄ wszystko.Sodoma i Gomora Odradzam zakupy w tej Firmie ZDECYDOWANIE

RyszardLewicki 2021-07-14 09:35:55 +0

Zamówiłam lodówkę przez telefon i wydawało się że poszło szybko i sprawnie. Nic bardziej mylnego. Po 48h musiałam sama przypomnieć się o nr konta a przy okazji wyszło że adres e-mail źle został wpisany. Nie zostałam poinformowana o zmianach w dostawie. Po kolejnych 48h dostałam informację że to wszystko moja wina bo za późno przelałam pieniądze. Dostawa miała być w ciągu 24h ,mija 50h i nic. Przez godzinę oczekiwania na połączenie z infolinią dostawcy dowiedziałam się że nawet nie wyjechało z magazynu. Kompletny brak szacunku do klienta, chaos i dezinformacja. Nigdy więcej.

Wiolus 2021-07-07 08:54:49 +0

Od 8 dni czekam na dostawe plyty indukcyjnej. Ktora gdzies sie zagubila podczas wysylki. Nie odpowiadaja na reklamacje. Zadnego odzewu. Pozostaje mi jedynie zwrocic sie do Organizacji obrony konsumentow a potem do sadu. Nigdy nie kupujcie w Neonecie!

ElisabethPostal 2021-01-19 03:59:41 +0

W dniu wczorajszym odwiedziłem sklep stacjonarny Neonet w Lublińcu przy ul. Targowej 8 w celu zakupu ekspresu ciśnieniowego Philips 5000. Po wejściu do sklepu zostałem naskoczony przez zamaskowanego pracownika, który kazał mi wyjść ze sklepu z uwagi iż nie posiadałem założonej maseczki na twarzy twierdząc, że takie mają wewnętrzne przepisy a dodatkowo on ma dwójkę dzieci i nie pozwoli mi na zakupy. Dodam, że w sklepie nie było żadnego klienta tylko około 4 pracownikow. Odpowiedziałem aroganckiemu pracownikowi, że mój stan zdrowia nie pozwala mi na noszenie maseczki co skutkowało tym, że pracownik stał się jeszcze bardziej agresywny i wulgarny. Podszedłem do półki z ekspresami nie zważając na krzyki pracownika i chcąc porównać modele 2ch ekspresów przy których nie było karteczek z opisem modelu itp zostalem zaatakowany, że mam zakaz dotykania towaru albo mam założyć rękawiczki, których nie widziałem w tym sklepie przy wejściu. Tego już było za dużo. Zostałem potraktowany jak złodziej a nie klient, który chcoał wydać 2500zł w dobie kryzysu gospodarczego. Wyszedłem i udałem się do Media Expert gdzie pracownicy bardzo miło zajęli się mną i moją chcęcią zakupu ekspresu. Bardzo miła pracownica doradziła mi jaki potrzebuję ekspres i który będzie dla mnie najlepszy. Nikt na mnie nie krzyczał, że jestem bez maseczki a co więcej w tym sklepie było bardzo dużo klientów co świadczy o jakości uslug tego sklepu. Jestem bardzo zażenowany takim potraktowaniem mnie przez pracownika sklepu Neonet co pewnie zaskutkuje oficjalną skargą. Moja opinia na temat sklepu Neonet to mniej niż zero gwiazdek ale niestety tak się nie da. Odradzam kupowania w chamskiej atmosferze przez njewykfalifikowanych i niedouczonych pracowników.

Mirek 2020-05-29 08:12:50 +0

Tragedia 24 godz dostawa do sklepu robi się właśnie 100 godzin a zapowiadają że jeszcze 2 dni więc odradzam jakie kolwiek zakupy przez internet z dostawą do sklepu

Domis 2019-11-25 02:48:59 +0

Kupiłem wiele sprzętów w neonecie i dalej będę tam kupował, bo mają szeroki wybór sprzętów różnego rodzaju, w bardzo dobrych cenach.

Wojtek 2018-09-01 09:00:50 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności