Nest Bank - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Nest Bank. Bank głownie ofertę kieruje do rodzin. W ofercie można znaleźć niedrogie rachunki osobiste i firmowe oraz atrakcyjne produkty oszczędnościowe. Oferta: "Nest Konto" "Nest Konto Waluta" "BIZnest Konto " "Nest Rodzinne Oszczędności "

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Nest Bank". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Nest Bank":

Mam konto osobiste Nest Bank pare lat. Na poczatku było ok Wyobraźcie sobie ze ostatnimi czasy chciałem zwiekszyć...
Do założenia konta w nest banku przekonał mnie kolega. Miał tam konto i nigdy nie narzekał na ich usługi. Ja w...
Świetny bank z wyjątkowym podejściem do klienta. Polecam!

Wszystkie opinie o Nest Bank (19):

MKSal 9 miesięcy temu Mam konto osobiste Nest Bank pare lat. Na poczatku było ok Wyobraźcie sobie ze ostatnimi czasy chciałem zwiekszyć sobie stan saszetki ( taki pomysł banku pomagajacy oszczedzać -odkładać pieniądze np na opłaty żeby przypadkowo ich nie wydać). Więc klikam na odpowiednią saszetkę by dodać 50 zł do opłat. System mieli mieli i pojawia się komunikat że nie można tego teraz zrealizować. No cóż podobne zeczy mi się kiedyś u nich zdarzyły Wyjaśniałem wtedy reklamację jakieś 3 miesiące . Wróciłem za parę minut i próbowałem dodać 1 zł do innej saszetki toki test ten sam komunikat. Widać jeszcze coś jest w" banku" nie tak Powróciłem do konta za jakiś czas i jakie było moje ździwienie OBYDWIE saszetki na których przeprowadzałem operacje znikneły z konta razem z pieniędzmi. Po godzinie poszukiwań znalazłem je w blokadach(bezterminowych) Napisałem do "banku" powiadomienie -zero odzewu Na drugi dzień rano reklamację z nadanym numerem. Mineło 16 dni pieniadze nadal niedostępne a z "banku " brak jakiegokolwiek odzewu a rachunki trzeba płacić tylko czym? Zablokowana kwota to 750 zł Odradzam odradzam odradzam . Na poczatku zero złotych za wszystko teraz zmieniono warunki i ich konto to żadna rewela a problemów coraz więcej. Mam nadzieję że komuś pomogłem w podjęciu decyzji na nie Ja dorosłem do zmiany banku pozdrawiam
0
pysiomisio 3 lata temu Do założenia konta w nest banku przekonał mnie kolega. Miał tam konto i nigdy nie narzekał na ich usługi. Ja w swoim miałem problemy co chwile i rzeczywiście warto było się przenieść.
0
Sarius 3 lata temu Świetny bank z wyjątkowym podejściem do klienta. Polecam!
0
piłkarz20 3 lata temu Bardzo rodzinna atmosfera w oddziałach bankowych Nest banku, przynajmniej w Krakowie koło Biprostalu :)
0
Dex 3 lata temu Przelewy ekspresowe za 1zł i do tego darmowe prowadzenie konta. Często potrzebuję zrobić natychmiast przelew dlatego jest to dobra opcja dla mnie.
0
blindek 3 lata temu Ostatnio chciałem załatwić sprawę w oddziale Nest Bank w Krakowie i kiedy wszedłem do budynku to od razu zauważyłem że obsługa różni się w stosunku do tej w innych bankach. Tutaj wszystko wydawało się jakieś bardziej naturalne, co jest dużym plusem tego banku.
0
Szybki 3 lata temu Bardzo tanie przelewy ekspresowe! 1zł a pieniądze na drugim koncie już w kilka minut. To jest wielki plus Nest Banku.
0
Franek 3 lata temu Wizytę w oddziale Nest banku wspominam dobrze, na prawdę miło było wejść do banku, w którym traktują klienta jak człowieka, a nie jak cyfrę.
0
Maniek 3 lata temu Od niedawna mam konto w nestBanku może nie jest to pełnia szczęścia lecz jest to konto w pełni darmowe, przelewy, prowadzenie, wypłaty z bankomatów można mieć konta i karty w kilku walutach dobre przewalutowanie. Polecam!
0
Olaf 3 lata temu Banku nie polecam z powodu częstych kłopotów z połączeniem, przelewy się księgują jakoś nieregularnie, kontakt z bankiem trudny i mobilność słaba, Nest bank trzeba omijać z daleka.
0
Riker 3 lata temu Założyłem konto w nest-banku bo dużo znajomych mówiło że warto, okazało się że nie było mi przydatne, dlatego zrezygnowałem z konta. W salonie przyjęli mnie miło, mimo tego iż wiedzieli że nie będę już ich klientem, za to szacun.
0
Aga1 3 lata temu Kolega mnie przekonał żeby przeniosła konto do nest banku i nie żałuję, na prawdę mają świetną ofertę. Nic nie płacę za konto i kartę.
0
Listonosz15 3 lata temu Konto za 0zł, karta za 0zł, wypłaty we wszystkich bankomatach, tym skusili mnie żebym założył u nich konto i nie żałuję!
0
Kreczi 3 lata temu Jak ktoś jeszcze nie słyszał o Nest banku, to niech przejrzy ich oferty. To nie jest jeden z tych ogromnych banków, którzy pompują ogromne pieniądze w reklamy, warto korzystać z ich usług.
0
Grzesiek 3 lata temu Na prawdę warto przenieść się do nest banku. Zgadzam sie z przedmówcą że przelew ekspresowy za 1zł to świetna sprawa, a ponadto konto za 0zł, w salonie bardzo miła atmosfera, bardzo dobre podejście do klienta. Jednym słowem polecam!
0
Kubi 3 lata temu Nowy na naszym rynku bank, ale mój kolega ma u nich konto i jest bardzo zadowolony. Przelewy ekspresowe już za 1zł!
0
folks 3 lata temu Założyłem tam konto i jestem mile zaskoczony, nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze. Konto za 0zł, karta również darmowa, polecam każdemu kto szuka nowego banku!
0
marzenka 4 lata temu Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym banku, bardzo chętnie poczytam więcej szczegółów na jego temat.
0
malika 5 lat temu Oferta brzmi interesująco, warto się nad tym zastanowić.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności