Nest Bank

Nest Bank

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o Nest Bank. Bank głownie ofertę kieruje do rodzin. W ofercie można znaleźć niedrogie rachunki osobiste i firmowe oraz atrakcyjne produkty oszczędnościowe. Oferta: "Nest Konto" "Nest Konto Waluta" "BIZnest Konto " "Nest Rodzinne Oszczędności "

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Nest Bank

Od niedawna mam konto w nestBanku może nie jest to pełnia szczęścia lecz...

Banku nie polecam z powodu częstych kłopotów z połączeniem, przelewy się...

Założyłem konto w nest-banku bo dużo znajomych mówiło że warto, okazało...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 11 recenzji

5

Od niedawna mam konto w nestBanku może nie jest to pełnia szczęścia lecz jest to konto w pełni darmowe, przelewy, prowadzenie, wypłaty z bankomatów można mieć konta i karty w kilku walutach dobre przewalutowanie. Polecam!

Maniek 2018-08-16 20:16:36 +0

Banku nie polecam z powodu częstych kłopotów z połączeniem, przelewy się księgują jakoś nieregularnie, kontakt z bankiem trudny i mobilność słaba, Nest bank trzeba omijać z daleka.

Olaf 2018-08-16 13:41:58 +0

Założyłem konto w nest-banku bo dużo znajomych mówiło że warto, okazało się że nie było mi przydatne, dlatego zrezygnowałem z konta. W salonie przyjęli mnie miło, mimo tego iż wiedzieli że nie będę już ich klientem, za to szacun.

Riker 2018-08-16 10:00:19 +0

Kolega mnie przekonał żeby przeniosła konto do nest banku i nie żałuję, na prawdę mają świetną ofertę. Nic nie płacę za konto i kartę.

Aga1 2018-08-15 19:52:56 +0

Konto za 0zł, karta za 0zł, wypłaty we wszystkich bankomatach, tym skusili mnie żebym założył u nich konto i nie żałuję!

Listonosz15 2018-08-15 09:47:15 +0

Jak ktoś jeszcze nie słyszał o Nest banku, to niech przejrzy ich oferty. To nie jest jeden z tych ogromnych banków, którzy pompują ogromne pieniądze w reklamy, warto korzystać z ich usług.

Kreczi 2018-08-14 20:13:34 +0

Na prawdę warto przenieść się do nest banku. Zgadzam sie z przedmówcą że przelew ekspresowy za 1zł to świetna sprawa, a ponadto konto za 0zł, w salonie bardzo miła atmosfera, bardzo dobre podejście do klienta. Jednym słowem polecam!

Grzesiek 2018-08-14 17:33:12 +0

Nowy na naszym rynku bank, ale mój kolega ma u nich konto i jest bardzo zadowolony. Przelewy ekspresowe już za 1zł!

Kubi 2018-08-14 09:16:12 +0

Założyłem tam konto i jestem mile zaskoczony, nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze. Konto za 0zł, karta również darmowa, polecam każdemu kto szuka nowego banku!

folks 2018-08-13 22:23:39 +0

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym banku, bardzo chętnie poczytam więcej szczegółów na jego temat.

marzenka 2017-11-02 08:20:05 +0

Oferta brzmi interesująco, warto się nad tym zastanowić.

malika 2017-01-12 08:17:05 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności