NETCREDIT

NETCREDIT

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usługi Net Credit Sp. z o.o. zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. NetCredit to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych w naszym kraju. Limit pierwszej pożyczki chwilówki jest wysoki i wynosi na moment obecny aż 2000 zł. Pierwsza pożyczka objęta promocją udzielana jest na okres do 30 dni i przysługuje tylko nowym klientom. Net Credit Sp. z o.o. weryfikuje BIK, BIG, KRD i ERIF.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o NETCREDIT

Kolejna firma z kredytami przez internet. Jest to raczej firma oferująca...

Zgadzam się że w netcredit są bardzo dobre stawki za pożyczkę. Opłaca...

Za pierwszą pożyczkę nie zapłaciłam nawet złotówki! Za drugą płaci...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 4 recenzji

5

Kolejna firma z kredytami przez internet. Jest to raczej firma oferująca szybkie pożyczki z szybką wypłatą pieniędzy.

walczak2 2018-09-02 23:59:32 +0

Zgadzam się że w netcredit są bardzo dobre stawki za pożyczkę. Opłaca się dużo bardziej niż w vivusie czy innych bardziej znanych serwisach. Sam wziąłem u nich darmową pożyczkę za 300zł i spłaciłem w terminie więc nie placiłem nic za to.

Olaf 2018-08-16 13:51:33 +0

Za pierwszą pożyczkę nie zapłaciłam nawet złotówki! Za drugą płaci się 100zł więcej niż pożycza. Wydaje mi się że są to sprawiedliwe warunki.

Grzesiek 2018-08-15 08:46:58 +0

Mają dobre warunki, tylko należy dbać o to aby spłacić je terminowo w innym przypadku są bardzo dotkliwe kary min. odsetek karnych wynosi 10% + 14% w skali roku.

minerwa90 2017-01-09 08:04:21 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności