NETCREDIT - czy warto?

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usługi Net Credit Sp. z o.o. zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. NetCredit to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm pożyczkowych w naszym kraju. Limit pierwszej pożyczki chwilówki jest wysoki i wynosi na moment obecny aż 2000 zł. Pierwsza pożyczka objęta promocją udzielana jest na okres do 30 dni i przysługuje tylko nowym klientom. Net Credit Sp. z o.o. weryfikuje BIK, BIG, KRD i ERIF.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "NETCREDIT". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "NETCREDIT":

Kolejna firma z kredytami przez internet. Jest to raczej firma oferująca szybkie pożyczki z szybką wypłatą...
Zgadzam się że w netcredit są bardzo dobre stawki za pożyczkę. Opłaca się dużo bardziej niż w vivusie czy...
Za pierwszą pożyczkę nie zapłaciłam nawet złotówki! Za drugą płaci się 100zł więcej niż pożycza. Wydaje...

Wszystkie opinie o NETCREDIT (4):

avatar
walczak2 3 lata temu Kolejna firma z kredytami przez internet. Jest to raczej firma oferująca szybkie pożyczki z szybką wypłatą pieniędzy.
0
avatar
Olaf 3 lata temu Zgadzam się że w netcredit są bardzo dobre stawki za pożyczkę. Opłaca się dużo bardziej niż w vivusie czy innych bardziej znanych serwisach. Sam wziąłem u nich darmową pożyczkę za 300zł i spłaciłem w terminie więc nie placiłem nic za to.
0
avatar
Grzesiek 3 lata temu Za pierwszą pożyczkę nie zapłaciłam nawet złotówki! Za drugą płaci się 100zł więcej niż pożycza. Wydaje mi się że są to sprawiedliwe warunki.
0
avatar
minerwa90 5 lat temu Mają dobre warunki, tylko należy dbać o to aby spłacić je terminowo w innym przypadku są bardzo dotkliwe kary min. odsetek karnych wynosi 10% + 14% w skali roku.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności