Netflix

Netflix

Netflix jest jedną z najbardziej popularnych platform VOD na świecie. Działa na bardzo podobnej zasadzie jak polskie strony między innnymi : VOD.pl czy Player.pl. Po wykupieniu metanometru możemy oglądać wiele seriali, dokumentów i kreskówek. Pierwszy miesiąc korzystania z Netfliksa jest bezpłatny, co sprawia,że możemy przetestować stronę i ją obiektywnie ocenić.

Zalety

- Atrakcyjna cena abonamentu i pierwszy darmowy miesiąc
- Duży wybór filmów, seriali i kreskówek
- Przejrzysta strona i dobra jakość obrazu
- Wiele nowości i premier

Wady

Ostatnie 3 opinie o Netflix

Słyszałam dużo pozytywnych jak i negatywnych opinii na temat Netflixa,...

Mam abonament razem z rodzicami i bratem, płaci się za liczbę urządzeń,...

Netflix to zdecydowanie najlepsza strona do oglądania seriali. Co prawda...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 18 recenzji

5

Słyszałam dużo pozytywnych jak i negatywnych opinii na temat Netflixa, postanowiłam go przetestować i jestem bardzo zadowolona. Ogromny wybór seriali, premiery, wielkie hity serialowe, genialny dział dziecięcy, możliwość oglądania na kilku urządzeniach. Jednakże troszkę za wysokie opłaty.

Magdalena 2018-10-25 15:56:10 +0

Mam abonament razem z rodzicami i bratem, płaci się za liczbę urządzeń, więc na osobę wychodzi to bardzo tanio! Bardzo ciekawe seriale, jeśli ktoś nie ma konkretnych wymagań, to na pewno znajdzie dużo ciekawych rzeczy dla siebie.

Franek 2018-09-01 09:46:15 +0

Netflix to zdecydowanie najlepsza strona do oglądania seriali. Co prawda trzeba co miesiąc płacić subskrypcje, ale jak ktoś wie że będzie dużo oglądał, to na prawdę warto.

Pantera9 2018-08-17 11:57:16 +0

Po 14 dniowym darmowym testowaniu netflixa jestem więcej niż zadowolony. Oglądam różne filmy, mają bardzo szeroki wybór, moja opinia na ich temat jest bardzo pozytywna, polecam wszystkim!

Maniek 2018-08-16 20:54:09 +0

Mi się najbardziej podobają ich seriale. Ostatnio zacząłem oglądać Narcos i tak się wciągnąłem, że głowa mała. Nie ma kiedy oglądać a i tak już kilkanaście odcinków obejrzałem. Jak dla mnie Nteflix to najlepsze miejsce do oglądania seriali.

Riker 2018-08-16 09:37:43 +0

Bardzo lubię oglądać filmy na netflixie, co prawda nie mają tam wszystkich nowości, ale niezależnie od nastroju zawsze znajduję coś ciekawego dla siebie. A Wy co lubicie tam oglądać? :)

Aga1 2018-08-15 19:53:43 +0

Oglądam ich seriale, są niesamowicie wciągające. Co jeszcze lepsze, gdy kończę jeden to nie mam problemów ze znalezieniem kolejnego :)

Michal 2018-08-14 17:55:20 +0

To prawda, sam mam wykupiony abonament razem z kolegami i dzielimy się kosztami po równo. Po prostu każdy może wybrać jedno urządzenie i na nim korzystać z Netflixa.

Grzesiek 2018-08-14 17:22:25 +0

Bardzo ciekawe seriale, stosunkowo niedroga subskrypcja. Szczególnie podoba mi się możliwość oglądania na kilku urządzeniach, a Wam co się podoba najbardziej w netflixie?

Ania 2018-08-13 17:46:57 +0

Kolega ma i zachwala Netflixa, ponoć można łączyć się w kilka osób i płacić abonament taniej, ktoś coś więcej na ten temat?

Tix 2018-08-13 15:41:22 +0

Korzystam już dłuższy czas i nie sposób nie być pod wrażeniem. Niech ktoś znajdzie mi chociaż konkurencyjną markę na polskim rynku - niestety nie ma na to szans. Konkurencja musi nadrabiać, a Netflix nadal im uciekać.

krycha7 2018-07-27 12:01:00 +0

Netflix to najlepsza strona gdzie można obejrzeć najnowsze seriale i dokumenty. Super sprawa i mogę polecić każdemu kinomaniakowi.

beata341 2018-03-06 08:58:06 +0

Oceniam na 5teczkę ;) Zawsze jest co obejrzeć, do tego bardzo duży wybór seriali kryminalnych, które uwielbiam, polecam.

fidem 2018-02-05 09:18:12 +0

Uwielbiam netflix za to, że ma bardzo dużą bazę filmów dokumentalnych. Moim zdaniem to jedna z lepszych stron do oglądania filmów i seriali.

mada91 2018-01-08 08:11:50 +0

Pożeracz czasu :D Spędzam czasem cały weekend na oglądaniu moich ulubionych seriali. Polecam wszystkim, którzy lubią leniuchować i oglądać fajne filmy :)

gekonova 2018-01-05 09:35:42 +0

Hejo! Mam wykupiony pakiet na spółę z koleżanką i jestem zadowolona z inwestycji. Można obejrzeć wiele filmów i premier. 10/10!

marzenka 2017-11-02 08:09:23 +0

Mam wykupiony abonament i jestem szczerze zadowolona. Jest wiele fajnych seriali, nowości, gdzie tylko premiery można obejrzeć na Netflixie. Super opcja na długie zimne wieczory. :)

basienka 2017-10-31 11:24:52 +0

Korzystasz z Netflixa? Podziel się z nami swoją opinią.

Adam 2017-10-31 10:16:08 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności