Netia - czy warto?

Przeczytaj opinie i skargi użytkowników. Netia Internet to dostawca internetu. Czy warto się zainteresować ofertą? Napisz swoją opinię o Netii.

Zalety:

-Atrakcyjne ceny
-Dostępność usługi na terenie całego kraju

Wady:

-Wiele osób ma zastrzeżenia do obsługi klienta

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Netia". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Netia":

Umowy skonstruowane tak zeby drobnym druczkiem przmycic jak najwiecej oplat dodatkowych i zupelnie bezsensownych uslug....
Szybki internet w netii mogę polecić każdemu. Opinie o tej firmie od zawsze miałem dobrą, a do tego teraz mają...
Normalny internet, nic dodać nic ująć. Prędkość jest w porządku, nie muli jak się ogląda albo gra...

Wszystkie opinie o Netia (34):

Szymon66 5 miesięcy temu Umowy skonstruowane tak zeby drobnym druczkiem przmycic jak najwiecej oplat dodatkowych i zupelnie bezsensownych uslug. Place za interent ok 55 zl do tego zaliczaja jakies bzdury typu telefon stacjonarny (2021 rok!) i telewizja ktore trzeba bylo wylaczyc po 3 miesiacach (nie dalo sie w dniu aktywacji) jesli nie to juz na zawsze musze to placic, oplata rezygnacji z uslug 900 zl. Odradzam ta firme. Jedyne czym sie zajmuja to jak wydoic klientow.
0
pysiomisio 3 lata temu Szybki internet w netii mogę polecić każdemu. Opinie o tej firmie od zawsze miałem dobrą, a do tego teraz mają promocje.
0
Sarius 3 lata temu Normalny internet, nic dodać nic ująć. Prędkość jest w porządku, nie muli jak się ogląda albo gra online.
0
Armag 3 lata temu Jestem zadowolony ze stacjonarnego internetu od Netii. Może nie jest to najtańszy dostawca internetu, ale ja nie narzekam, nie mam problemów z połączeniem ani szybkością internetu.
0
pegaz 3 lata temu Jako klient netii od lat mogę o nich powiedzieć kilka słów. Po pierwsze jest to dostawca internetu i tv, który ma bardzo dużo ofert, ale tak na prawdę opłaca się brać najtańszą, bo oferuje ona wiele kanałów i szybki internet. Nie ma opcji taniej, żebyśmy mogli płacić za kilka kanałów i wolny internet, wiec nie ma się czego obawiać.
0
piłkarz20 3 lata temu U mnie w bloku tylko netia ma kable, więc nie miałem zbyt dużego wyboru. Jak bym miał większy to nie wiem czy bym korzystał z ich usług, a tak to nie ma wyjścia, trzeba płacić :P
0
szkolny 3 lata temu Internet światłowodowy i telewizja teraz pierwsze 3 miesiące za darmo. Później normalnie co miesiąc płaci się rachunki, ale chociaż te pierwsze są za darmo :)
0
arvo 3 lata temu Zamówiłem internet w Netia, monter podłączył wszystko szybko i internet śmiga. Płacę stosunkowo niedużo, jestem ogólnie zadowolony.
0
Pinki555 3 lata temu czy netia jest dobrym rozwiazaniem dla kogos kto potrzebuje szybkiego internetu?
0
Dex 3 lata temu U mnie w bloku nie było innej opcji i musiałem podłączyć Netie, ale o dziwo działa wszystko dobrze.
0
blindek 3 lata temu U mnie wyglądało to inaczej. Zgłosiłem usterkę, umówiłem się z serwisantem na naprawę, po czym przyszedł o umówionej porze i naprawił to co trzeba było. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, jakby zrestartował modem, co pewnie mogłem zrobić sam, ale najważniejsze że rozwiązał problem.
0
Szybki 3 lata temu Już kolejny raz przedłużyłem umowę w Netia. Do tej pory wszystko ok!
0
sulkosiu 3 lata temu Też miałem nieciekawą sytuację z infolinią. Jak przestała mi działać telewizja, to próbowałem się przez pół dnia dodzwonić, żeby czegoś się dowiedzieć i poprosić o naprawę. Niestety nie udało się, ale na szczęście TV naprawiła się sama.
0
walczak2 3 lata temu Z netia internet jest taki sobie, nie jest jakimś najlepszym wyborem, ale u mnie nie miałem wyjścia, nic innego w okolicy nie było, a wolę nie bawić się w LTE bo tam nigdy nie wiadomo jak z zasięgiem.
0
Hess 3 lata temu Zdecydowanie odradzam!!! Podczas zgłoszenia przeprowadzki partacz z infolinii czegoś tam nie zaznaczył i na 2 tygodnie wyłączyli nam TV. Dzwonię do nich i mówię że to ich pracownik spartolił sprawę więc teraz powinni grzecznie przeprosić i w 5 minut włączyć z powrotem skoro to jedno kliknięcie w systemie a babsko z infolinii do mnie że muszę złożyć reklamację którą rozpatrzą za 2 tygodnie ale to nie ma sensu bo za dwa tygodnie i tak już będę na nowy adresie. Rozwiązuję z nimi umowę z powodu nie dotrzymania warunków!!!
0
Pantera9 3 lata temu Wie ktoś może czy netia oferuje jakieś pakiety dla firm na internet? Potrzebuję za niedługo nowego dostawcy.
0
Olaf 3 lata temu Jestem ich klientem od kilku lat i mogę polecić każdemu kto szuka pewnego i taniego łącza internetowego. Netia zawsze pomagała mi gdy miałęm problemy z internetem.
0
Aga1 3 lata temu To zależy od tego czy chcesz mieć szybki i sprawdzony internet, jeśli tak to radzę UPC, bo miałam w netii i się przeniosłam ze względu na bardzo szybkie łącze. Teraz mogę pobierać filmy w kilkanaście sekund.
0
Kreczi 3 lata temu Ktoś mógłby powiedzieć jak to teraz wygląda? Mam do wyboru internet z netii i UPC?
0
hektor89 4 lata temu Internet działa ok. Zasięg jest dobry, ale niestety moja koleżanka opowiadała mi, że u niej coś się zepsuło i musiała czekać sporo czas na naprawę usterki.
0
klarcia22 4 lata temu U mnie w domu internet śmiga jak szalony :D Jestem zadowolona z ich usług.
0
marzenka 4 lata temu Miałam dwa podejścia do Netii. Za pierwszym razem było tak sobie, natomiast spróbowałam drugi raz za namową koleżanki i muszę przyznać, że nie żałuję, bo wszystko śmiga :)
0
Adam 4 lata temu Internet jest w miarę szybki, obsługa klienta działa sprawnie i szybko można się z nimi skontaktować w razie problemów. Polecam.
0
Monika 4 lata temu Moi rodzice mieli kiedyś internet z Netii i z tego co pamiętam,to byli całkiem zadowoleni.
0
Igor33 4 lata temu Polecam!
0
Asnaa 4 lata temu Miałam kiedyś ten internet i mam mieszane uczucia.
0
ElKonrado 4 lata temu No nie wiem... Kuzyn miał ale dość wolno ten internet mu chodził, także nie jestem przejonany...
0
Mateusz 4 lata temu Słyszałem różne opinie na temat Neti i chciałbym dowiedzieć się więcej informacji na ten temat...
0
sheistheone 5 lat temu Warto :) zero problemów, wkrótce przedłużam umowę.
0
minerwa90 5 lat temu Ja akurat mam złe doświadczenie, aż tydzień czekałam na naprawienie usterki.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności