Nicorix

Nicorix

Nicorix to produkt, który występuje w postaci kapsułek. Ma za zadanie wspomagać proces rzucenia palenia, oraz odzwyczajenia się od palenia papierosów poprzez blokowanie receptorów nikotynowych. Składniki preparatu Nicorix to: ekstrakt z zielonej herbaty, guarany i korzenia kudzu.

Zalety

- Pomaga rzucić nałóg od uzależniającej nikotyny
- Pomaga w stopniowej detoksykacji
- Oczyszcza organizm z toksyn

Wady

Ostatnie 3 opinie o Nicorix

W końcu coś pomogło na mój cholerny nałóg, nicorix wyleczył mnie z...

Już wiele razy próbowałem rzucić palenie, nicorix to była kolejna szansa,...

Nareszcie trafiłam na coś skutecznego! Nikotyna to jedno, pomaga rzucić...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 8 recenzji

5

W końcu coś pomogło na mój cholerny nałóg, nicorix wyleczył mnie z papierochów!

juras 2018-09-03 09:48:01 +0

Już wiele razy próbowałem rzucić palenie, nicorix to była kolejna szansa, niestety nie pomógł. Możliwe, że po prostu za mało silnej woli, ale na prawdę nie zauważyłem mniejszej chęci zapalenia mimo stosowania go. Ktoś wyszedł z nałogu dzięki nim i ma lepszą opinie?

Maniek 2018-08-16 19:16:41 +0

Nareszcie trafiłam na coś skutecznego! Nikotyna to jedno, pomaga rzucić palenie. Ale ważne są też składniki oczyszczające, dzięki nim organizm szybciej się oczyszcza i łatwiej pozbyć się papierosów z życia. Preparat troszkę też pobudza, wydaje mi się, że to jeszcze bardziej pomaga.

Aga 2018-07-30 11:48:56 +0

Chcę rzucić palenie i będę potrzebowała wspomóc się suplementami słyszałam o nicorix pozytywne opinię i chyba spróbuję!

polineO 2018-01-08 09:06:22 +0

Polecam z całego serduszka, paliłem kupę lat, a z Nicorixem rzuciłem palenie od tak.

Stybowski 2017-11-16 07:32:59 +0

No nie powiem, spodobał mi się ten Nicorix. Rzuciłem palenie dosyć szybko i w dodatku lepiej jakoś mi się oddycha.

andrejek71 2017-11-16 07:30:47 +0

Korzystałam z nicorix przy rzucaniu palenia i muszę przyznać że pomaga. Cena też przystępna.

lesnazaba93 2017-10-09 09:32:57 +0

Czy ktoś z Was testował tabletki Nicorix? Zapraszam do wyrażania swoich opinii.

Mirek22 2017-10-04 09:16:27 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności