Nju Mobile

Nju Mobile

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Nju Mobile. Nju Mobile to marka telefonii komórkowej której operatorem jest Orange Polska. W swojej ofercie posiadają abonament bez telefonu oraz prepaid ( na kartę). Główną zaletą marki jest brak długoterminowych umów.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Nju Mobile

Wielka szkoda że nie mają salonów, bo trzeba wsyzstko przez internet albo...

Przenioslem numer do nju i jestem zadowolony, bo oszczędzam miesięcznie...

W Nju nie da się podpisać faktury na firmę, widać że jest to sieć...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 11 recenzji

5

Wielka szkoda że nie mają salonów, bo trzeba wsyzstko przez internet albo infolinie załatwiać. Dla młodych kontakt z nju jest jeszcze w miarę, ale dla starszch coś załatwić to mordęga straszna.

juras 2018-09-03 09:34:39 +0

Przenioslem numer do nju i jestem zadowolony, bo oszczędzam miesięcznie kilkanaście złotych na rachunkach. Nie mam problemu z obsługą przez internet więc w razie problemów zawsze mogę do nich napisać.

Pantera9 2018-08-17 18:31:39 +0

W Nju nie da się podpisać faktury na firmę, widać że jest to sieć skierowana do indywidualnych klientów, ale w niczym mi to nie przeszkadza, na prawdę mają dobre ceny. Polecam się do nich przenieść, jeśli ktoś płaci wysokie stawki u siebie.

Tix 2018-08-16 19:36:37 +0

Tak, to jest duży pozytyw, że można wypowiedzieć umowę, ale za to nju nie ma placówek stacjonarnych, stąd tak niskie ceny. Generalnie korzystają z nadajników Orange.

Ania 2018-08-16 19:35:06 +0

Nju mobile ma bardzo dobre to, że można zrezygnować z abonamentu w dowolnym momencie, bez żadnych kosztów. U konkurencji rezygnacja przed upływem końca umowy jest nieopłacalna i trzeba raczej płacić.

Maniek 2018-08-16 19:33:25 +0

Najbardziej mi się u nich podoba oferta dla dwojga. Za wszystko płaci się w dwie osoby 38zł, a moi rodzice tyle płacą w tmobile jedno z nich, więc na prawdę się opłaca. Polecam wszystkim Nju!

Riker 2018-08-16 10:10:33 +0

Po skutecznej reklamie przekonali mnie do ich usług. Jestem bardzo zadowolona, stan darmowy za niewielkie pieniądze. Nigdy nie miałam problemów z zasięgiem.

Niunia 2018-08-15 09:07:32 +0

Nju ma bardzo dobrą ofertę, ale dalej jest mało znane na rynku. Może dlatego ceny są zadowalające, ale jeszcze mnie nie przekonali do siebie nowymi reklamami :)

folks 2018-08-13 22:18:59 +0

Polecam, bezkonkurencyjne ceny, dobry zasięg, czego chcieć więcej?

Joanna 2017-10-02 19:59:34 +0

Według mojej opinii, nju mobile ma bardzo korzystne oferty. Polecam

Gochaa 2017-10-02 09:49:29 +0

Ja jestem bardzo zadowolona, płace tylko 29 zł miesięcznie i mam sms i minuty za darmo.

sheistheone 2017-01-13 11:39:48 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności