Nju Mobile - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Nju Mobile. Nju Mobile to marka telefonii komórkowej której operatorem jest Orange Polska. W swojej ofercie posiadają abonament bez telefonu oraz prepaid ( na kartę). Główną zaletą marki jest brak długoterminowych umów.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Nju Mobile". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Nju Mobile":

Oferta dla par najlepsza! Korzystam i ciesze się z taniego abonamentu.
Jak chciałem załatwić małą rzecz, to nie mogłem się z nimi skontaktować.. Da się jakoś inaczej niż przez...
Polecam ze względu na zasięg, bardzo dobry praktycznie wszędzie, nigdy nie miałem...

Wszystkie opinie o Nju Mobile (20):

walczak2 3 lata temu Oferta dla par najlepsza! Korzystam i ciesze się z taniego abonamentu.
0
pysiomisio 3 lata temu Jak chciałem załatwić małą rzecz, to nie mogłem się z nimi skontaktować.. Da się jakoś inaczej niż przez infolinie?
0
Sarius 3 lata temu Polecam ze względu na zasięg, bardzo dobry praktycznie wszędzie, nigdy nie miałem problemu.
0
Armag 3 lata temu Nie wiem jak inni widzą tą sieć, ale mi się najbardziej podoba oferta dla par. Jeśli ktoś chce przenieść numer we dwoje, to stan darmowy wtedy kosztuje 19zł od osoby. Nie da się znaleźć lepszej oferty, więc jak szukacie razem nowego operatora, to NJU jest dla Was.
0
pegaz 3 lata temu Mam ofertę w nju na kartę i wszystko jest okej. Płacę niewiele, a mam nieograniczone rozmowy, sms i dużo internetu, mogę śmiało polecić.
0
baca 3 lata temu Teraz w NJU mobile możemy zyskać 100zł na zakupy w Sodexo za podpisanie umowy na dwa numery w abonamencie.
0
szkolny 3 lata temu Duet w NJU mobile się bardzo opłaca, dlatego z dziewczyną mamy tą ofertę. Płacimy za telefony dużo mniej niż wcześniej, kiedy to mieliśmy u dwóch różnych operatorów. Polecam sprawdzić czy Wy też nie zyskacie!
0
Szybki 3 lata temu Oferta dla dwóch osób była tak interesująca, że z dziewczyną mamy teraz w nju abonament, bo wychodzi najtaniej!
0
juras 4 lata temu Wielka szkoda że nie mają salonów, bo trzeba wsyzstko przez internet albo infolinie załatwiać. Dla młodych kontakt z nju jest jeszcze w miarę, ale dla starszch coś załatwić to mordęga straszna.
0
Franek 4 lata temu Mamy w dwie osoby z bratem w nju mobile i płacimy po 19zł miesięcznie za wszystko, chyba nie ma lepszej oferty, a nawet jeśli się znajdzie, można wypowiedzieć umowę w każdej chwili.
0
Pantera9 4 lata temu Przenioslem numer do nju i jestem zadowolony, bo oszczędzam miesięcznie kilkanaście złotych na rachunkach. Nie mam problemu z obsługą przez internet więc w razie problemów zawsze mogę do nich napisać.
0
Tix 4 lata temu W Nju nie da się podpisać faktury na firmę, widać że jest to sieć skierowana do indywidualnych klientów, ale w niczym mi to nie przeszkadza, na prawdę mają dobre ceny. Polecam się do nich przenieść, jeśli ktoś płaci wysokie stawki u siebie.
0
Ania 4 lata temu Tak, to jest duży pozytyw, że można wypowiedzieć umowę, ale za to nju nie ma placówek stacjonarnych, stąd tak niskie ceny. Generalnie korzystają z nadajników Orange.
0
Maniek 4 lata temu Nju mobile ma bardzo dobre to, że można zrezygnować z abonamentu w dowolnym momencie, bez żadnych kosztów. U konkurencji rezygnacja przed upływem końca umowy jest nieopłacalna i trzeba raczej płacić.
0
Riker 4 lata temu Najbardziej mi się u nich podoba oferta dla dwojga. Za wszystko płaci się w dwie osoby 38zł, a moi rodzice tyle płacą w tmobile jedno z nich, więc na prawdę się opłaca. Polecam wszystkim Nju!
0
Niunia 4 lata temu Po skutecznej reklamie przekonali mnie do ich usług. Jestem bardzo zadowolona, stan darmowy za niewielkie pieniądze. Nigdy nie miałam problemów z zasięgiem.
0
folks 4 lata temu Nju ma bardzo dobrą ofertę, ale dalej jest mało znane na rynku. Może dlatego ceny są zadowalające, ale jeszcze mnie nie przekonali do siebie nowymi reklamami :)
0
Joanna 4 lata temu Polecam, bezkonkurencyjne ceny, dobry zasięg, czego chcieć więcej?
0
Gochaa 4 lata temu Według mojej opinii, nju mobile ma bardzo korzystne oferty. Polecam
0
sheistheone 5 lat temu Ja jestem bardzo zadowolona, płace tylko 29 zł miesięcznie i mam sms i minuty za darmo.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności