officeshoes.pl

officeshoes.pl

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o platformie internetowej officeshoes.pl

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o officeshoes.pl

Nie polecam tego sklepu, buty niby wysokiej jakościa, a po roku rozkleiła...

Trafiłam na mega wyprzedaż sportowych butów, więc zamówiliśmy w jednej...

Mają naprawdę niezłe okazje i wyprzedaże. Znane marki można u nich kupić...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 5 recenzji

avatar

Nie polecam tego sklepu, buty niby wysokiej jakościa, a po roku rozkleiła się wkładka wewnętrzna, reklamacja dwukrotnie odrzucona bez podania przyczyny.

Emiliai 2020-12-08 09:34:44 +0

avatar

Trafiłam na mega wyprzedaż sportowych butów, więc zamówiliśmy w jednej przesyłce dla całej rodziny, trwało trochę dłużej jak zwykle, ale wszystko dotarło. Polecam.

IgaR 2018-08-13 18:47:25 +0

avatar

Mają naprawdę niezłe okazje i wyprzedaże. Znane marki można u nich kupić w rewelacyjnej cenie. Szybka wysyłka, nie było żadnych problemów.

Aga 2018-08-03 11:50:04 +0

avatar

trampki CAT kupione za ponad 300zł zaczęły się pruć i przecierać po kilku tygodniach sporadycznego noszenia, głównie do prowadzenia auta. Oczywiście reklamacja została dwukrotnie odrzucona. Office shoes stwierdziło, że, cytuję: "zbadanie obuwia metodą organoleptyczną wykazało zmiany wynikające z eksploatacji obuwia". To po co się kupuje buty, jak nie do eksploatacji? Mają leżeć w kartonie? Marka CAT, jak i cena sugerowałyby dużą trwałość, a tymczasem przetarły się od krótkiego i niezbyt intensywnego użytkowania, a Office shoes zupełnie nie obchodzi i twierdzi że buty są bardzo wysokiej jakości... Żenujące podejście sklepu, z pewnością będę odradzać wszystkim znajomym zakupy tam.

Natalias 2017-07-15 05:08:20 +0

avatar

Duży wybór obuwia znanych marek. Dużym plusem są ogromne wyprzedaże.

cold 2017-03-16 09:07:55 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności