OleOle! - czy warto?

OleOle.pl to sklep internetowy z artykułami AGD, AGD do zabudowy RTV, oraz narzędziami.

Zalety:

- Szeroki wybór asortymentu
- Darmowa dostawa
- Bezpieczne zakupy
- Zadowolenie klientów

Wady:

brak

Ocena

3.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "OleOle!". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "OleOle!":

Nie wysłano mi towaru twierdząc ze taka była decyzja firmy bez podania przyczyny .Nie polecam nic od nich nie...
W sklepie atrakcyjne ceny, lecz jeśli chodzi o gwarancję/rękojmię mają klienta za nic. Niestety nie polecam ze...
Sklep podobny do morele.net ale mniej znany, jakie są wasze opinie, ktoś robił zakupy w...

Wszystkie opinie o OleOle! (6):

Paulina1985 1 rok temu Nie wysłano mi towaru twierdząc ze taka była decyzja firmy bez podania przyczyny .Nie polecam nic od nich nie kupujcie
0
darek646 2 lata temu W sklepie atrakcyjne ceny, lecz jeśli chodzi o gwarancję/rękojmię mają klienta za nic. Niestety nie polecam ze względu na słabą obsługę klienta.
0
Niunia 3 lata temu Sklep podobny do morele.net ale mniej znany, jakie są wasze opinie, ktoś robił zakupy w obydwóch?
0
ameba 4 lata temu Fajnie, że jest bezpłatny transport. :) Kupiłam ostatnio odkurzacz, po atrakcyjnej cenie i jestem zadowolona.
0
fidem 4 lata temu Mało popularny, ale dobry sklep. W miarę fajne ceny i okazję, mogę polecić. ;)
0
cold 4 lata temu Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o sklepie OleOle.pl
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności