Opinie o T-Mobile

Opinie o T-Mobile - czy warto?

Poznaj wszystkie opinie klientów o Opinie o T-Mobile. Opinie o T-Mobile to jeden z największych operatorów telefonii komórkowej. Oferują min. abonament z telefonem, abonament bez telefonu, MIX z telefonem i MIX bez telefonu. Oferta na kartę i dla firm.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

3.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Opinie o T-Mobile". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Opinie o T-Mobile":

Właśnie miałam okazję korzystać z pomocy pani konsultantki T-Mobile. Miałam do rozwiązania nagły...
Internet T-Mobile to lipa. Po czterech miesiącach od podpisania umowy internet zwolnił z 60Mb/s do 3 Mb/s, a oni...
Uważajcie na konsultantów w salonie. Przed zawarciem jakiejkolwiek umowy dokładnie sprawdźcie oferty w internecie,...

Wszystkie opinie o Opinie o T-Mobile (15):

avatar
JaerkMarek 2 lata temu Uważajcie na konsultantów w salonie. Przed zawarciem jakiejkolwiek umowy dokładnie sprawdźcie oferty w internecie, dzwońcie do konsultantów na infolinię, popytajcie w innych salonach. Konsultanci w salonach potrafią podać niepełną ofertę wybierając dla ciebie tylko tą droższą twierdząc że innej nie ma. To jest oszustwo. W salonie podpisując umowę nie można zmienić już oferty na tańszą. Nie pomaga też wielokrotna reklamacja. Prawdopodobnie na etapie szkolenia uczą ich jak wcisnąć osobom starszym i niezorientowanym klientom oferty jak najdroższe twierdząc że innych nie ma. Takie działania nadają się tylko do zgłoszenia w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Rozmowy w salonie nie są nagrywane więc lepiej przyjść z drugą osobą jako świadkiem. Poza tym najlepiej jest zamówić usługę telefonicznie lub internet bo można zrezygnować w ciągu 14 dni. Uważajcie !!!!!!!!!!! nie dajcie się oszukać.
1
avatar
PGP 1 rok temu Właśnie miałam okazję korzystać z pomocy pani konsultantki T-Mobile. Miałam do rozwiązania nagły problem. Pani Joanna K. (nie wiem czy ze względu na RODO mogę podać nazwisko) nie tylko natychmiast pomogła mi w jego rozwiązaniu, ale bardzo kompetentnie i wyczerpująco udzieliła mi wszelkich potrzebnych informacji i z ogromną cierpliwością i życzliwością odpowiadała na wszystkie pytania. Gratuluję takich pracowników i jeśli ktoś z osób zarządzających firmą chciałby wyróżnić czy nagrodzić tę panią, chętnie podam nazwisko, bo naprawdę takie osoby powinno się doceniać. Bardzo dziękuję Alicja Kuczkowska.
0
avatar
Hadar 2 lata temu Internet T-Mobile to lipa. Po czterech miesiącach od podpisania umowy internet zwolnił z 60Mb/s do 3 Mb/s, a oni twierdzą, że modernizują sieć i skończą w lipcu 2020 (ponad pół roku!). Łaskawie udzielili rabatu 25%. Lokalizacja w centrum dużego miasta. Nie polecam
0
avatar
pysiomisio 3 lata temu Jedna z największych sieci w Polsce i bez wątpienia jedna z najlepszych. Dbają o stałych klientów, idą na rękę w przypadku podpisywania umów, cenią sobie przywiązanie do firmy. Polecam T-mobile!
0
avatar
baca 3 lata temu Podoba mi się opcja Outlet w T-mobile, gdzie możemy kupić flagowce z przed roku lub dwóch. Jest dużo taniej, a smarfony dalej są super!
0
avatar
arvo 3 lata temu T-mobile zawsze dba o swoich klientów. U mnie pod koniec umowy zawsze mam przedłużaną umowę z jakimiś zniżkami lub nowym telefonem, bardzo za to szanuję.
0
avatar
blindek 3 lata temu Niestety słaby zasięg w mojej miejscowości, mimo próby zmiany telefonu nic nie pomogło, będę musiał zmienić sieć.
0
avatar
juras 3 lata temu Zakupiłem telefon z abonamentem za neicałe 100zł no i był na gwarancji w T-mobile. Kilka tygodni spędził w serwisie, bo nie dzialały przyciski na dole telefonu i nie naprawili usterki, powiedzieli że to wina użytkowania.
0
avatar
Pantera9 3 lata temu Niestety ale mają drogo, zawsze mi się T-mobile kojarzy z siecią dla bogatych, może mają lepszą obsługę, jak ktoś tak woli to prosze bardzo.
0
avatar
Aga1 3 lata temu Jestem ich klientką od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Przeniosłam numer z play bo słyszałam że lepszy zasięg a dużo dzwonię i rzeczywiście, sprawdziło się.
0
avatar
Niunia 3 lata temu Mój tata wziął u nich telefon za grosze razem z abonamentem na 24 miesiące. Wydaje się że to bardzo dobra oferta. Ktoś ma jakieś gorsze opinie na ich temat?
0
avatar
Grzesiek 3 lata temu Moja mama miała u nich numer przez długi czas, podpisała umowę na 24 miesiące i to był błąd, bo w porównaniu do konkurencji mają po prostu drogo.
0
avatar
Tix 3 lata temu Polecam oferty na abonament z tanim telefonem, sprawdzone!
0
avatar
ElKonrado 4 lata temu Raczej u nich tanio nie jest, ale zasięg mają świetny.
0
avatar
antra 5 lat temu Dziwne że jest to jedna z największych telefonii komórkowych a tylu nie zadowolonych klientów.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności