PHILIPS LUMEA SC1991/00 IPL

PHILIPS LUMEA SC1991/00 IPL - czy warto?

Przed podjęciem decyzji, poznaj opinie o PHILIPS LUMEA SC1991/00 IPL

Zalety:

łatwy w użyciu
skuteczny
bezbolesny

Wady:

wysoka cena
mała powierzchnia depilacji

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "PHILIPS LUMEA SC1991/00 IPL". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "PHILIPS LUMEA SC1991/00 IPL":

Cena,ceną. Ale jest bardzo skuteczny. Jestem już po kilku zabiegach i efekt jest bardzo zauważany. Uważam, że ten...
Zastanawiam się również nad kupnem tego sprzętu, ale również cena mnie trochę odstrasza. Ktoś się jeszcze...
Napisz ktoś jeszcze coś na ten temat? Szykuje się do kupna tego depilatora,ale trochę odstrasza mnie cena :(...

Wszystkie opinie o PHILIPS LUMEA SC1991/00 IPL (5):

mivarka 4 lata temu Cena,ceną. Ale jest bardzo skuteczny. Jestem już po kilku zabiegach i efekt jest bardzo zauważany. Uważam, że ten depilator to w 100% świetna inwestycja. :)
0
klarcia22 4 lata temu Zastanawiam się również nad kupnem tego sprzętu, ale również cena mnie trochę odstrasza. Ktoś się jeszcze wypowie? Warto?
0
Sabina33 4 lata temu Napisz ktoś jeszcze coś na ten temat? Szykuje się do kupna tego depilatora,ale trochę odstrasza mnie cena :(
0
monika121316 4 lata temu Uważam że warto zainwestować w ten produkt ponieważ długo nam posłuży w przeciwieństwie do zwykłych golarek. Nie podrażnia, nie powoduje krostek i jest łatwy w użyciu.
0
myfavourite 5 lat temu Nie żałuje decyzji że kupiłam depilator laserowy, ponieważ zabieg jest bezbolesny a włoski odrastają wolniej. Jedynym minusem jest cena.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności