PKO BP

PKO BP

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o PKO BP. PKO BP jest jednym z najstarszych i największych polskich banków. Oferta: "Konto za Zero w PKO Banku Polskim" -Atrakcyjna oferta głównie skierowana dla osób korzystających z programu 500+. "Rachunek młodzieżowy w PKO BP"- Oferta skierowana dla osób między 18 a 26 rokiem życia. "PKO Konto Firmowe w PKO BP" "PKO Konto Dziecka w PKO BP" - Rachunek przeznaczony dla dzieci poniżej 13 roku życia.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o PKO BP

Obecnie mam w PKO ale wypłacanie tylko z PKO jest uciążliwe. Chociaż ten...

Mam u nich konto od kilku lat i podoba mi się u nich opcja z odkładaniem...

Jestem ich klientem od lat, mam u nich konto bankowe z możliwym debetem, nie...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 4 recenzji

5

Obecnie mam w PKO ale wypłacanie tylko z PKO jest uciążliwe. Chociaż ten bank jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania.

Maniek 2018-08-16 20:18:03 +0

Mam u nich konto od kilku lat i podoba mi się u nich opcja z odkładaniem gotówki na przyszłość. Co miesiąc odkładam pewną sumę na konto i to procentuje, a wypłacić można po kilku latach.

Listonosz15 2018-08-15 09:48:25 +0

Jestem ich klientem od lat, mam u nich konto bankowe z możliwym debetem, nie jest to droga usługa a nie raz ratowała mi sytuację, dlatego polecam każdemu!

Grzesiek 2018-08-14 17:36:55 +0

Polecam rachunek " Konto za zero" żadnych ukrytych kosztów :)

malika 2017-01-12 08:33:16 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności