Play

Play

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Play. Play to polska sieć komórkowa powstała w 2005 roku, ma bardzo rozległą ofertę i obejmuje warianty zarówno jak i dla klientów indywidualnych jak i dla instytucji i firm. Oferuje min. abonament, mix, pakiety, na kartę.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Play

Mam mieszane uczucia co do tej firmy.
Kiedyś mieli na mojej wsi świetny...

Internet działa zdecydowanie za wolno, na końcu miesiąca działa gorzej niż...

Zdecydowanie najlepsza sieć w Polsce. Korzystam z oferty Play na kartę solo M...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 36 recenzji

Mam mieszane uczucia co do tej firmy.
Kiedyś mieli na mojej wsi świetny zasięg. Jak zaczął się po równi pochyłej pogarszać, jedno co mieli mi do powiedzenia, to jak powtarzane jak mantra: Play rozbudowuje swoją infrastrukturę. tyle, że wg map od 2015 roku w okolicy nie powstał żadne ich nowy nadajnik w naszej okolicy.

Plusem są tańsze lapki do wzięcia w abonamencie i tu plusy się kończą.
chciałabym uczulić wszystkich, że jak biorą u nich sprzęt, zwłaszcza z dodatkami - jak dysk ssd, to niech koniecznie sprawdzą, czy wszystko działa. Ja właśnie dostałam lapka z dyskiem dodatkowym, który nie został zamontowany, a jak ja instrukcję wg instrukcji, to komputer go nie widzi. a jak dysk jest w gnieździe, to nie działa touchoad, Oczywiście Play odsyła do producenta sprzętu, bo co się sami będą męczyć, prawda? Po co sprawdzać, czy wszystko działa przed wysyłką?

gosiagosia 2021-06-12 17:38:18 +0

Internet działa zdecydowanie za wolno, na końcu miesiąca działa gorzej niż internet z mc'donalds ja rozumiem że są zdalne i wogle ale bez przesady. Szanujmy się ludzie

pvpsamurai 2021-04-30 16:14:51 +0

Zdecydowanie najlepsza sieć w Polsce. Korzystam z oferty Play na kartę solo M 25zł/miesiąc nielimitowane rozmowy oraz SMS do wszystkich sieci i 10 GB internetu.
Mogę spać spokojnie, bo nigdy nie zapłacę ani grosza więcej niż 25zł. Obsługa profesjonalna i bardzo sympatyczna, w salonie oraz przez telefon.
Każdy jest traktowany indywidualnie, zależnie od potrzeb, dziękuję, że macie ofertę spełniającą wszystkie moje wymagania!

W skrócie miła oraz profesjonalna obsługa, dobra oferta, uczciwa firma, indywidualne podejście do każdego, brak spamu reklam, nie nękają telefonami.
Zdecydowanie zasłużyli na taką recenzję.

Shadou 2020-11-01 06:54:23 +0

Podczas podpisywania umowy z Play ich konsultant wprowadził mnie w błąd. Z tego powodu postanowiłam złożyć reklamację. Po dziesięciu dniach od jej złożenia otrzymałam odpowiedź od Pani Beaty Z., z której wynika, że w ciągu tego czasu jedyne co zrobiła to...zapytała o wersję zdarzeń pracownika, który podpisywał ze mną umowę. Oczywiście Konsultant Play nie przyznał się do winy i tylko na tej podstawie rozpatrzono moją reklamację negatywnie. Nieistotne były dla Niej argumenty, że podczas rozmowy była ze mną jeszcze jedna osoba, która zrozumiała twierdzenia Konsultanta w taki sam sposób jak ja. Rozumiem, że Państwa firma chce zarobić jak najwięcej pieniędzy, ale oszukiwanie klientów nie jest właściwym sposobem. Odradzam wszystkim.

AK 2019-10-23 10:47:55 +0

Najgorsza sieć na rynku. Zawyżone zawsze błędne faktury. Najgorsza obsluga Klienta, jeszcze ani razu nikt nie pomógł i ta sama gadka niestety nic nie mogę zrobić.
Brak zasięgu i wolny Internet. Wysokie rachunki za usługi. Najgorsza oferta na rynku.

Kamil1290 2019-10-17 07:32:25 +0

Nędza, nędza!!. nic nie dział poprawnie, internet w ogóle, wiecznie jakieś problemy... na reklamacje standardowa odpowiedź że wszystko w porządku. Dziś nikt nie może się do mnie dodzwonić jak by było zajęte pani z obsługi klienta mówi ze zgłoszenie techniczne od 24 H do 30 dni a ja prowadzę firmę płacłę w mediach za reklamy, a klijęci nie mogą się do mnie dodzwonić.... ROZPACZ i Dziad na dziadzie NIGDY WIĘCEJ!!!

Ireneusz 2019-09-27 06:18:40 +0

Podpisałem umowę 04.09.2019 na ofertę box ultra...
...(bez urządzeń) po zapewnieniach sprzedawcy w salonie ze nowej oferty nie będzie w najbliższym czasie. 05.09.2019 weszła w życie oferta box pro, wiec poprosiłem o zmianę - w salonie odrazu odmówiono, po interwencji w biurze obsługi i powołując się na regulamin ze mogę zmienić na wyższa dostałem w odpowiedzi, ze tak mogę ale tym razem zaproponowali kaucje za zmianę oferty - porażka. Trzymajcie się z daleka od Play !!!!!

Lukaszm 2019-09-19 06:05:15 +0

Kolejny raz dostałem 10GB internetu za darmo, doładowuje co kilka miesięcy za 20zł, taniej chyba się nie da!

piłkarz20 2019-03-31 10:05:12 +0

Zasięg porażka.. Jak mogę nie mieć zasięgu w dużym mieście i to co chwile?

Szybki 2019-03-06 22:14:34 +0

Moja mama ma abonament z tej sieci, jest to jej ulubiony operator. Play ma dobre oferty jednak coś jest nie tak z zasięgiem ale da się przeżyć.

Magdalena 2018-10-25 16:52:51 +0

Niestety play naliczyl mi opłaty po rezygnacji z umowy, dostaje jakieś faktury mimo tego że przeniosłem numer do innej sieci.

juras 2018-09-03 09:24:20 +0

Gdy potrzebowałem to można było coś załatwić z obsługą na czacie, nie widzę więc problemu jak niektórzy zarzucają, ze mają klientów gdzieś czy coś takiego.

Pantera9 2018-08-17 18:33:45 +0

Może i play ma najwięcej użytkowników w Polsce, ale to chyba tylko dzięki reklamie, a nie dzięki obsłudze i promocjom. Co prawda od czasu do czasu mają fajne promocje takie jak ta z darmowym internetem.

Maniek 2018-08-16 19:23:27 +0

Trochę mnie dziwie zachowanie pakietów internetowych za granicą. Czasami pisało że mam 2 GB internetu jako pakiet zagraniczny, przez kilka dni pobierało z tego pakietu, po czym zaczęło pobierać pieniądze z konta.

Listonosz15 2018-08-15 11:19:02 +0

Ja również nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zmieniłem ostatnio ofertę i dostałem 30GB internetu na wakacje za darmo :D

Michal 2018-08-14 18:06:45 +0

Może to zależy od modelu telefonu, ja nigdy nie miałem problemów z zasięgiem, a w play jestem od dawna. Zaskakują co chwile jakimiś dobrymi ofertami, czasami chcą namówić na lepszą ofertę, ale ja zostaje przy swojej karcie :)

Grzesiek 2018-08-14 17:43:02 +0

Jedna z najpopularniejszych sieci w Polsce, wiele zyskali dzięki reklamom ze znanymi osobami, ale czy najlepsza sieć, szczerze to nie wiem. Miałem na razie u nich ze względu na ceny, ale znajomi często mają lepszy zasięg w Plusie.

Kubi 2018-08-14 09:31:12 +0

Moja ulubiona sieć komórkowa, razem z mężem korzystamy z niej od lat. Mają świetne oferty dla par, polecam zobaczyć i przekonać się samemu.

Ania 2018-08-13 17:38:27 +0

Jestem w play od dawna, jestem specyficznym klientem, ponieważ nie dzwonię zbyt dużo, smsów też raczej nie wysyłam, a najbardziej zależy mi na internecie. Do tej pory korzystałem z oferty na kartę i jestem bardzo zadowolony.

Tix 2018-08-13 15:07:44 +0

Jestem w Play od roku, oceniam na pięć gwiazdek, nigdy nie zdarzyły mi się problemy z zasięgiem czy internetem a często wyjeżdżam, również w miejsca gdzie pozostali mają problemy z zasięgiem. Przenosiłam numer i dostałam fajną ofertę, dodatkowo abonament na pół roku za free.

Aga 2018-08-04 11:29:27 +0

Mój ulubiony operator :) Korzystam z Playa od kilku lat. Wiadome, że przez ten czas zdarzyło się kilka usterek typu problemy z zasięgiem, ale ogólnie według mojej opinii i tak to najlepsza sieć.

gekonova 2018-01-05 09:52:41 +0

Może i poziom ich reklam ma wiele do życzenia, to sama oferta jest jak najbardziej dobra. Zawsze zaskoczą czymś nowym. Jedyna kwestia to zasięg - ja osobiście mam z tym spory problem bo dużo jeżdżę w trasy.

noisia 2017-10-09 09:24:27 +0

Ja jestem bardzo zadowolony z sieci PLAY. najkorzystniejsze oferty na rynku jeżeli chodzi o umowy z telefonem, konkurencyjne ceny..Jestem z nimi od kiedy pojawili się na rynku i nie mam zamiaru ich zmienić..Polecam jeżeli ktoś lubi zyskać tak jak ja na sukienkę dla żony.

mike 2017-10-05 20:05:04 +0

Obsługa w punktach- miła, uprzejma, wychodzi do klienta. Na infolinii istny bałagan. Konsultanci podają sprzeczne opinie, wprowadzają w błąd. Pisma wysyłane zgodnie z wytycznymi.. giną albo okazuje się, że poprzedni konsultant pomylił się. Z drugiej strony ciężko obecnie o dobrego operatora i jak by nie patrzeć PLAY przoduje pod wieloma względami.

keksis 2017-10-05 20:01:21 +0

Popieram, że Play ma bardzo dobre oferty. Jednak zasięg najgorszy. Nadajniki pierw obsługują osoby z danej sieci, a później dopiero Play.. Masz dobra ofertę ale często tez szukasz okna aby móc złapać zasię. Nie polecam

Anika 2017-10-05 19:58:14 +0

Zawsze wracam do tej sieci z podkulonym ogonem, jest najlepsza :)

Majka 2017-10-03 08:30:59 +0

Witam. Jestem bardzo zadowolona z usługi stan nielimitowany dla duetu. Korzystam z niej razem z mamą i dobrałyśmy do tego fantastyczne smartfony. Abonament jest dość tani, a mam jeszcze dwuletni dostęp do Tidala i rok Showmaxa. No i obsługa w Play jest bardzo fachowa, we wszystkim doradzi.

Joanna 2017-10-02 19:00:56 +0

Byłam wiele lat klientką orange, ale teraz już przedłużyłam drugi raz umowę z Play. Jak dla mnie sieć bez zastrzeżeń, korzystam ze wszystkich usług bez limitu, do wyboru są fajne telefony za konkurencyjną cenę. Póki co dla mnie sieć numer jeden.

klaste1996 2017-10-02 17:46:25 +0

Korzystam z tej sieci od lat i jest najlepsza :D

tereska12 2017-10-02 10:09:53 +0

Mają świetny pakiet - formułę unlimited 25zł/mc a w tym darmowe sms i rozmowy do wszystkich sieci więc świetne dla osób, którym głównie na tym zależy. Ale niestety z zasięgiem już nie jest zawsze tak dobrze.

pola23 2017-09-17 17:26:45 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności