PROVIDENT - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o PROVIDENT PROVIDENT działa na całym świecie od 15 lat. Oferuje pożyczki ratalne. Oferują możliwość otrzymania dużej ilości gotówki, którą trzeba spłacić w ratach. Ilość rat zależy od pożyczkobiorcy. PROVIDENT oferuje: - pożyczka samoobsługowa (przyznawana przez Internet) - pożyczka z ratą miesięczną - pożyczka z ratą tygodniową - pożyczka konsolidacyjna ( zastępujemy kilka pożyczek jedną od Providenta ustaloną na indywidualnych warunkach.

Zalety:

szybka wypłata pożyczki

Wady:

drogie pożyczki

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "PROVIDENT". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "PROVIDENT":

Powiem szczerze, że miałem wątpliwości co do providentu, bałem się czy ta firma mnie nie oszuka, ale poczytałem...
Provident pomógł mi gdy chciałem wziąć pożyczkę na spłatę długu. Uratowali mnie wtedy, ale z perspektywy...
Ostatnio potrzebowalam gotówki i zobaczyłam reklamę w telewizji, co mnie przekonało do zobaczenia czy mają tanie...

Wszystkie opinie o PROVIDENT (10):

Maniek 3 lata temu Powiem szczerze, że miałem wątpliwości co do providentu, bałem się czy ta firma mnie nie oszuka, ale poczytałem opinie i niemal wszytskie były pozytywne (negatywne były od osób, którym pożyczki nie udzielono) i nie żałuję.
0
Olaf 3 lata temu Provident pomógł mi gdy chciałem wziąć pożyczkę na spłatę długu. Uratowali mnie wtedy, ale z perspektywy czasu widzę, że mogłem zapłacić gdzieś indziej mniej, dlatego nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem.
0
Aga1 3 lata temu Ostatnio potrzebowalam gotówki i zobaczyłam reklamę w telewizji, co mnie przekonało do zobaczenia czy mają tanie pożyczki. Wzięłam i nie żałuje jak na razie wszystko dobrze, wypłacili szybko.
0
Listonosz15 3 lata temu Szybko i w miarę tanio. Nie wiem czy jest to najlepsza opcja pożyczki, reklamy mają przekonujące.
0
Kreczi 3 lata temu Nie jestem jeszcze przekonany czy pożyczka w providencie to dobry pomysł, ktoś już brał u nich pożyczkę?
0
frodka 4 lata temu Byłam zmuszona jakiś czas temu wziąć pożyczkę i skorzystałam z oferty PROVIDENT i jestem zadowolona. Udało mi się ją bardzo szybko spłacić.
0
MarekZegarek 4 lata temu Co prawda prowizja nie mała ale jest pewność że się otrzyma pożyczkę. Nawet gdy mamy niewielkie problemy finansowe z inna firmą. Polecam wszystkim zadłużonym i tym 'czystym' !
0
guarder 4 lata temu Gdy potrzebowałem pożyczki a żadna inna firma nie chciała mi jej udzielić, pojawił sie Provident. Przysłali konsultanta i w niecałą godzinę otrzymałem pieniądze. Polecam wszystkim, znają sie na kliencie i wiedzą co dla niego najlepsze!
0
Daniela 4 lata temu Provident jest chyba najbardziej zaufaną firmą ze wszystkich tych ''pożyczek - chwilówek'', przynajmniej w mojej opinii. Osoby, które pobierają raty to nie są typowi bankierzy czy komornicy, a zwykli ludzie, jak każdy z nas, dlatego relacja klient - firma, jest zdecydowanie bardziej przyjazna.
0
antra 5 lat temu Jedna z lepszych ofert przy pożyczkach ratalnych.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności