PZU

PZU

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o PZU. PZU to największy polski ubezpieczyciel. Oferuje szeroką gamę ubezpieczeń majątkowych. PZU oferuje ubezpieczenie samochodu OC i AC.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o PZU

Oczywiście nie chcieli mi wypłacić ubezpiecznia jak złamałem nogę, ale to...

Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to są na prawdę nieźli, niestety ich...

Jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodowe są bezkonkurencyjni. Przedstawiciel...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 6 recenzji

5

Oczywiście nie chcieli mi wypłacić ubezpiecznia jak złamałem nogę, ale to nic nowego. Wiele słyszalem negatywnych opini o PZU i są one niestety prawdziwe.. Żenada

Olaf 2018-08-16 13:48:27

Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to są na prawdę nieźli, niestety ich reputacje psuje całe zamieszanie polityczne. Mam nadzieje że przez to nie stracą klientów, bo na prawdę warto u nich mieć OC.

Grzesiek 2018-08-14 17:35:37

Jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodowe są bezkonkurencyjni. Przedstawiciel innego ubezpieczyciela namówił mnie na zmianę i niestety po stłuczce żałowałam. Szybko wróciłam do PZU.

IgaR 2018-08-13 16:31:55

Posiadam ubezpieczenie w PZU lecz uważam że są lepsze ubezpieczalnie. Niemniej z braku laku można się ubezpieczyć właśnie tam. Jedyne co mają dobre to obsługę klienta. Dosyć szybka i profesjonalna.

trooya 2017-11-17 04:29:17

Posiadam ubezpieczenie w PZU na auto i od wielu lat jestem stałym klientem. Polecam

krzychu 2017-10-09 10:02:54

Ubezpieczam swój samochód w PZU i jestem zadowolona.

malika 2017-01-12 01:16:00

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności

Newsletter