PZU - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o PZU. PZU to największy polski ubezpieczyciel. Oferuje szeroką gamę ubezpieczeń majątkowych. PZU oferuje ubezpieczenie samochodu OC i AC.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "PZU". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "PZU":

Nie wiem na jakiej zasadzie PZU nalicza emeryturę, ale generalnie nie podoba mi się ich działalność. Odkłada się...
Oczywiście nie chcieli mi wypłacić ubezpiecznia jak złamałem nogę, ale to nic nowego. Wiele słyszalem...
Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to są na prawdę nieźli, niestety ich reputacje psuje całe zamieszanie...

Wszystkie opinie o PZU (7):

Franek 3 lata temu Nie wiem na jakiej zasadzie PZU nalicza emeryturę, ale generalnie nie podoba mi się ich działalność. Odkłada się całe życie żeby na starość dostać kilka groszy.
0
Olaf 3 lata temu Oczywiście nie chcieli mi wypłacić ubezpiecznia jak złamałem nogę, ale to nic nowego. Wiele słyszalem negatywnych opini o PZU i są one niestety prawdziwe.. Żenada
0
Grzesiek 3 lata temu Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to są na prawdę nieźli, niestety ich reputacje psuje całe zamieszanie polityczne. Mam nadzieje że przez to nie stracą klientów, bo na prawdę warto u nich mieć OC.
0
IgaR 3 lata temu Jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodowe są bezkonkurencyjni. Przedstawiciel innego ubezpieczyciela namówił mnie na zmianę i niestety po stłuczce żałowałam. Szybko wróciłam do PZU.
0
trooya 4 lata temu Posiadam ubezpieczenie w PZU lecz uważam że są lepsze ubezpieczalnie. Niemniej z braku laku można się ubezpieczyć właśnie tam. Jedyne co mają dobre to obsługę klienta. Dosyć szybka i profesjonalna.
0
krzychu 4 lata temu Posiadam ubezpieczenie w PZU na auto i od wielu lat jestem stałym klientem. Polecam
0
malika 5 lat temu Ubezpieczam swój samochód w PZU i jestem zadowolona.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności