Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek) - czy warto?

Przeczytaj opinie i oceny osób które korzystały z Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek) i podejmij decyzje.

Zalety:

skuteczny
wydajny
wygodne i poręczne opakowanie

Wady:

wysoka cena

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)":

Świetny produkt, każda kobieta powinna mieć taki preparat. Robienie manicure staje się...
Kupiłam go na promocji w Rossmanie, więc cena nie była przerażająca. Delikatnie i szybko usuwa skórki, które w...

Wszystkie opinie o Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek) (2):

antra 5 lat temu Świetny produkt, każda kobieta powinna mieć taki preparat. Robienie manicure staje się łatwiejsze.
0
myfavourite 5 lat temu Kupiłam go na promocji w Rossmanie, więc cena nie była przerażająca. Delikatnie i szybko usuwa skórki, które w zasadzie się łuszczą. Skóra jest delikatna i wypielęgnowana. Jestem zdecydowanie na tak.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności