Sandander - czy warto?

Bank działający w Polsce pod szyldem Santander Consumer Bank S.A. działający w 314 placówkach na terenie całego kraju. Zajmuje się udzielaniem kredytów, obsługą kart kredytowych oraz zakładaniem lokat oszczędnościowych, oraz ubezpieczeń.

Zalety:

- Nienaganna obsługa klienta

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Sandander". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Sandander":

Po tym połączeniu z BZWBK to jeden z największych banków w Polsce. Karta kredytowa jaką tam mam nie jest z tych...
Korzystam z Sandander od trzech lat i nigdy nie miałem problemów.
Santander to ciekawy bank z zasadami, choć trochę mniej popularny w Polsce, to warto przejrzeć oferty kont i...

Wszystkie opinie o Sandander (8):

avatar
Sarius 3 lata temu Po tym połączeniu z BZWBK to jeden z największych banków w Polsce. Karta kredytowa jaką tam mam nie jest z tych najtańszych, więc liczę na wysokie świadczenie usług w tym zakresie.
0
avatar
arvo 3 lata temu Korzystam z Sandander od trzech lat i nigdy nie miałem problemów.
0
avatar
walczak2 3 lata temu Santander to ciekawy bank z zasadami, choć trochę mniej popularny w Polsce, to warto przejrzeć oferty kont i kredytów, bo mają korzystne finansowanie.
0
avatar
Olaf 3 lata temu Wybrałem konto w Santander ze względu na brak opłat, mam też blisko punkt obsługi klienta od miejsca zamieszkania, co okazało się bardzo przydatne, bo mają średnio wydolny internetowy i telefoniczny system obsługi klienta.
0
avatar
Aga1 3 lata temu Bank taki sobie, nie dość że często dzwonią z jakimiś ofertami, to jeszcze wychodzą coraz to nowe prowizje za różne płatności. Chyba poszukam innego konta.
0
avatar
Kubi 3 lata temu Jestem zadowolony z ich usług, ale inne banki mają korzystniejsze oferty lokat, gdybym nie był ich klientem od dawna, to pewnie bym się przeniósł.
0
avatar
IgaR 3 lata temu Miałam u nich kredyt, nie było problemów z udzieleniem, kwota nie była bardzo duża więc właściwie żadnych formalności. Polecam.
0
avatar
Adam 4 lata temu Świetny bank, możliwość założenie wysoko oprocentowanej lokaty na życie.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności