showroom.pl

showroom.pl

Zapoznaj się z opiniami o showroom.pl

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o showroom.pl

Polecam zakupy w sklepie. Botki Isabel Marant zamówione w sobotę dotarły w...

Odradzam zakupy w tym sklepie ze względu na bardzo utrudnioną procedurę...

Nie polecam. W moim przypadku płacąc za pełnowartościowy produkt...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 11 recenzji

Polecam zakupy w sklepie. Botki Isabel Marant zamówione w sobotę dotarły w piątek. Czas oczekiwania na odpowiedz mailową -2 dni, mając na uwadze, że był to weekend zatem niedługi okres oczekiwania. Wszystko sprawnie i bez zarzutu.

Megi 2021-04-17 07:24:19 +0

Odradzam zakupy w tym sklepie ze względu na bardzo utrudnioną procedurę zwrotu.
Od tygodnia nie można dodzwonić się na infolinię. Na e-maile jak dotąd nikt nie odpowiedział.
Tydzień temu zarejestrowaliśmy procedurę zwrotu towaru, do tej pory nie wysłano nam nam naklejki zwrotnej ani żadnego wyjaśnienia.
Żałuję, że przed zakupami nie przeczytałam opinii o tym sklepie. Nigdy więcej!

oona 2021-01-04 08:18:49 +0

Nie polecam. W moim przypadku płacąc za pełnowartościowy produkt otrzymałam uszkodzony towar. Pasek skórzany dotarł poobdzierany. Nie polecam.

Ell 2019-11-25 04:04:25 +0

Warunki na stronie dotyczące wymiany niejasne - przy zagranicznych projektantach dopiero przy próbie dokonania darmowej wymiary okazuje się, że nie jest to możliwe. Wcześniej klient wielokrotnie jest informowany o takiej możliwości, co okazuje się nieprawdą. Długi czas oczekiwania na zwrot pieniędzy, mimo informacji o sprawności tego procesu.
Odpowiedź obsługi klienta w klimacie: "no nic na to nie poradzimy, tak jest i już".

Agata 2019-06-13 12:13:30 +0

Jak najbardziej showroom.pl oferuje zwrot towaru jeśli nie spełni on twoich oczekiwań.

Jolka 2019-02-26 12:36:26 +0

Czy ktoś mi powie jak jest z dostawą z showroom.pl? Jak by coś mi nie pasowało to mogę zwrócić? Boję się tak w ciemno kupować z nieznanego sklepu, a podobają mi się koszulki.

Franek 2018-09-01 09:38:31 +0

Sklep z ciuchami dla całej rodziny, robiłem u nich zakupy kilka razy i jestem zadowolony. Można wymienić towar jak się nie spodoba.

Pantera9 2018-08-17 11:52:47 +0

Mają darmową wymianę i zwrot do 14 dni za darmo, dlatego nie bałem się u nich kupić. Nie zawiodłem się na showroom nigdy.

Riker 2018-08-15 23:21:40 +0

Podobało mi się u nich to, że mogłam kupić rzeczy dla siebie, męża a nawet dzieci i płacić za przesyłkę tylko raz.

Aga1 2018-08-15 20:06:16 +0

Ceny takie sobie, zamówiłem ostatnio kilka rzeczy, ale szału nie ma.

Kubi 2018-08-14 09:00:44 +0

Oprócz ubrań dla siebie i dzieci, mają też fajne kosmetyki

antra 2017-03-16 01:33:02 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności