sklep-luz.pl - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o sklep-luz.pl

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "sklep-luz.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "sklep-luz.pl":

Jakoś nie przeszkadza mi brak szyfrowania danych w tym sklepie, co nie zmienia faktu, że zamówienie było...
Sklep.luz.pl nie szyfruje połączenia, co w dzisiejszych czasach przy płatnościach jest niezbędne! Nie chce żeby...
Nie zgodzę się że mają słabe ceny, a buty stamtąd mi się podobają. W innych sklepach nie widziałam takich...

Wszystkie opinie o sklep-luz.pl (5):

pg15 3 lata temu Jakoś nie przeszkadza mi brak szyfrowania danych w tym sklepie, co nie zmienia faktu, że zamówienie było realizowane ślamazarnie i musiałem czekać na nie dłużej niż było podane.
0
Olaf 4 lata temu Sklep.luz.pl nie szyfruje połączenia, co w dzisiejszych czasach przy płatnościach jest niezbędne! Nie chce żeby moje dane mogły się dostać w niepowołane ręce. Póki tego nie zmienią odradzam podawanie jakichkolwiek danych.
0
Aga1 4 lata temu Nie zgodzę się że mają słabe ceny, a buty stamtąd mi się podobają. W innych sklepach nie widziałam takich fajnych, dlatego kupiłam w sklep luz pl.
0
Grzesiek 4 lata temu Ceny nie są jakieś bardzo dobre, widziałem lepsze w innych sklepach. Na przykład Zalando bije ich na głowę.
0
cold 5 lat temu Bardzo duży asortyment, zazwyczaj kupuję tam buty sportowe dla siebie i dziecka oraz ubrania sportowe.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności