Smyk

Smyk

Smyk.com to popularny internetowy sklep z odzieżą, obuwiem, akcesoriami, oraz zabawkami dla dzieci. W swojej ofercie posiada również wyprawki dla noworodków i akcesoria dla mam.

Zalety

- Szeroki wybór odzieży, obuwia i zabawek dla dzieci
- Duża popularność i dobra renoma
- Atrakcyjne ceny

Wady

Ostatnie 3 opinie o Smyk

Witam,
Jestem Państwa stałą klientką w Galerii Jurowieckiej w...

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem ze sklepu internetowego SMYK....

To chyba najlepszy a przede wszystkim tani sklep z zabawkami, ubraniami, butami...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 8 recenzji

Witam,
Jestem Państwa stałą klientką w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku, bardzo lubię Państwa sklep ze względu na dobrą jakość rzeczy, które Państwo macie w swojej ofercie. Byłam także zadowolona z obsługi. Dlaczego byłam? Otóż od jakiegoś czasu zauważyłam, że atmosfera w sklepie w Galerii Jurowieckiej jest dość napięta. Kiedyś Panie były uśmiechnięte, ba, atmosfera była wręcz przyjacielska, Panie zawsze coś doradziły uśmiechnięte, można było pożartować, co powodowało, że moje zakupy były przyjemne. Niestety teraz zauważyłam, że Panie są zestresowane, spięte, zdenerwowane. Nieraz słyszałam, jak któraś z Pań była wzywana na zaplecze skąd dochodziły kłótnie na sklep. Ja nie wiem czy macie Państwo jakiegoś kierownika sklepu czy podobną do tej funkcji osobę, ale uważam, że to jest bardzo nieodpowiednie, gdzie w sklepie, w którym przebywa sporo dzieci słychać takie kłótnie, podejrzewam, że idzie to od osoby, która dowodzi sklepem. Nie mam zamiaru się w to wtrącać, ale to jest zapewne powód zmiany standardu obsługi klienta i faktu, że tak często zmienia się personel.
Pozdrawiam serdecznie

Milena1 2019-01-29 12:03:09 +0

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem ze sklepu internetowego SMYK. Kupiłam grę planszową na prezent Mikołajowy dla dziecka 2 grudnia 2018. Zapłaciłam przelewem który został zaksięgowany 3 grudnia 2018. Dostałam na pocztę fakturę że w ciągu dwóch dni produkt będzie wysłany. Dziś jest 18 grudnia i do tej pory nie otrzymałam ani informacji że produkt czeka na mnie w sklepie stacjonarnym ani zwrotu pieniędzy. Po tygodniu zadzwoniłam do BOK, pan zgłoszenie przyjął i powiedział że będą się ze mną kontaktować. Po kilku dniach braku reakcji ze strony Smyka tzn 13.grudnia b. r. napisałam wiadomość do BOK. W odpowiedzi dostałam wiadomość że zgłoszenie przyjęto i w ciągu 48 h będą się ze mną kontaktować. Dziś mija 5.dzień i nadal cisza. To pierwszy i ostatni raz kiedy kupiłam coś w sklepie internetowym SMYK ponieważ taka niekompetencja i niewywiązywanie się z umów to zwykłe oszustwo.

Emilia82 2018-12-17 11:15:47 +0

To chyba najlepszy a przede wszystkim tani sklep z zabawkami, ubraniami, butami i akcesoriami dla dzieci jaki widziałam. Można również zakupić tam różne gry planszowe nie tylko dla dzieci i spędzić przy nich miłe popołudnie z rodziną.

Magdalena 2018-11-03 10:26:06 +0

Bardzo dużo zabawek i innych akcesoriów dla dzieci. Gdy wchodzimy tam z dzieciakami to zawsze coś upatrzą :)

Niunia 2018-08-15 09:11:18 +0

Można tam kupić gry planszowe, szukałem na prezent i znalazłem. Ogólnie to bardzo duży asortyment z akcesoriami dla dzieci.

Michal 2018-08-14 18:10:07 +0

Moje dzieci uwielbiają zabawki ze smyka, polecam każdej mamie :)

Ania 2018-08-13 18:03:35 +0

Smyk, to najfajniejszy sklep dla dzieci. Bardzo dobre gatunkowo ubrana i buciki. Można również kupić wszystko dla niemowlaków. Super

fidem 2018-02-05 09:24:11 +0

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o sklepie dla maluchów smyk.com

renatka 2018-02-02 08:44:49 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności