Snore Block

Snore Block

Snore Block to preparat, który ma za zadanie odblokowywać oddech i oczyszczać gardło z wydzielin, dzięki któremu pozbędziemy się nieprzyjemnego dźwięku chrapania. Producent obiecuje nam również, że komfort snu znacznie się poprawia, a rano po przebudzeniu samopoczucie jest lepsze. SKŁAD preparatu : Substancje aktywne: Pieprz cayenne, Malpigia granatolistna, Dzika róża, Eukaliptus

Zalety

- Likwidowanie nieprzyjemnego odgłosu chrapania
- Spokojniejszy sen

Wady

Ostatnie 3 opinie o Snore Block

Mam małe mieszkanie i wszystkim domownikom czasem przeszkadza moje charapnie,...

U mnie nie było zadowalających efektów. Dziewczyna dalej się skarżyła,...

Snoreblock pomógł z chrapaniem. Dzięki temu nie przeszkadzam w nocy nikomu....

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 4 z 7 recenzji

5

Mam małe mieszkanie i wszystkim domownikom czasem przeszkadza moje charapnie, miałem nadzieje że Snore Block pomoże, ale niestety. Dalej się skarżą, trzeba poszukać czegoś lepszego. Widzę że wielu osobom pomógł, a mi akurat nie, szkoda.

Maniek 2018-08-16 19:17:59 +0

U mnie nie było zadowalających efektów. Dziewczyna dalej się skarżyła, więc musiałem szukać czegoś innego.

Riker 2018-08-16 10:17:06 +0

Snoreblock pomógł z chrapaniem. Dzięki temu nie przeszkadzam w nocy nikomu. Ciesze się, że jest to naturalny preparat.

Listonosz15 2018-08-15 11:26:19 +0

Po paru dniach stosowania już nie chrapie i jakoś tak lepiej sie wysypiam. Zdumiewające! polecam

ludwik 2017-11-16 06:10:15 +0

Rodzina ciągle mówiła mi że strasznie chrapie przez sen dlatego popytałam i znajomi polecili mi właśnie ten produkt. Wkońcu nie mam już problemów z chrapaniem !

aniusia 2017-11-16 06:08:50 +0

Kupiłam to mojemu partnerowi, bo już nie szło wyrobić z tych chrapaniem ;) Rzeczywiście pomogło a ja jestem fanką naturalnych składników i wiem że preparat nie jest szkodliwy dla zdrowia.

lesnazaba93 2017-10-09 09:34:21 +0

Czy komuś pomógł ten preparat na uciążliwe chrapanie? Zapraszam do wyrażania swojej opinii.

Adam 2017-10-04 09:48:02 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności