Stabliss - czy warto?

Stabiliss jest to suplement diety, który pomaga w stanach napięcia nerwowego, walce ze stresem i łagodzi jego skutki. Produkt jest stworzony ze składników naturalnego pochodzenia i jest bezpieczny dla zdrowia. Bazą suplementu są jagody acai.

Zalety:

- Pomaga w stanach napięcia nerwowego
- Jego skład jest naturalny i bezpieczny dla zdrowia

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Stabliss". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Stabliss":

Stresuje się w robocie i myślałem że stabliss pomoże mi w tym. Niestety ale się przeliczyłem i mimo tego iż...
Mi nie pomógł prawie wcale, w momentach stresu zażywałem zgodnie z ulotką, ale niestety musiałem szukać dalej....
Stabliss służy mi już kilka lat przy ważnych kontraktach i napiętych terminach. Dzięki niemu wiem że dam...

Wszystkie opinie o Stabliss (6):

avatar
juras 4 lata temu Stresuje się w robocie i myślałem że stabliss pomoże mi w tym. Niestety ale się przeliczyłem i mimo tego iż dużo osób go poleca u mnie nie działał dobrze.
0
avatar
Listonosz15 4 lata temu Mi nie pomógł prawie wcale, w momentach stresu zażywałem zgodnie z ulotką, ale niestety musiałem szukać dalej.
0
avatar
pracownikroku 4 lata temu Stabliss służy mi już kilka lat przy ważnych kontraktach i napiętych terminach. Dzięki niemu wiem że dam rade!
0
avatar
oliwieroo 4 lata temu Ostatnio miałem duzo stresu do czasu gdy kupilem ten produkt. teraz jestem spokojny i w pelni skoncentrowany
0
avatar
Daniela 4 lata temu Mam bardzo stresującą pracę i już od dawna nie radziłam sobie z negatywnymi emocjami. Pogrzebałam w internecie aż znalazłam stabliss - bardzo często polecany przez innych. Kupiłam i pomogło. Najlepsze jest to, że skład jest oparty na naturalnych składnikach, dzięki czemu wiem, że nie faszeruję się chemią. Gorąco polecam.
0
avatar
cold 4 lata temu Zapraszamy do wyrażania opinii na temat suplementu Staliliss.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności