streetstyle24.pl

streetstyle24.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o streetstyle24.pl

Ten sklep to porażka. W formularzu reklamacji mają 14 dni na rozwiązanie...

Wszystko ok.

Nie wiem skąd taka negatywna opinia na ich temat, ja nie spotkałam się z...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 5 recenzji

avatar

Ten sklep to porażka. W formularzu reklamacji mają 14 dni na rozwiązanie problemu. Ten termin juz dawno upłynął. Szukają jeleni i odsyłają do dzialu reklamacji by dzwonic telefonicznie, nie dajcie się na to naciagnąć bo to, co Wam powiedzą nie jest udokumentowane i nie będzie od czego się odwolywać.
Do tego w korespondencji mailowej nie podają swojego imienia i nazwiska.
Buty dr Martens za 560zł, skora zaczęła pękać już po 2 miesiącach mimo konserwacji woskami dr Martens, nad czym tu się zastanawiają - nie wiem. Jest to oczywista wada fabryczna i nie chcą mi zwrócić pieniędzy, nie ma z nimi dobrego kontaktu.
Poczekam jeszcze pare dni i wysyłam pismo do Rzecznika Praw Konsumenta. Od takich firm trzeba trzymac się jak najdalej. Nic wiecej u nich nie kupię.

Dariaemma 2021-03-16 13:28:20 +0

avatar

Wszystko ok.

Kamil 2019-10-10 11:41:46 +0

avatar

Nie wiem skąd taka negatywna opinia na ich temat, ja nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu z ich strony. Może źle trafiłeś? streetstyle24.pl to dobry sklep z butami

Jolka 2019-02-26 13:31:37 +0

avatar

Jeżeli chodzi o sklep internetowy i jego usługi to jest totalna katastrofa!! Czekać na paczkę ponad tydzień czasu ,gdzie licząc odległość sklepu ,a punktu docelowego to dwie godziny.. wysyłają jakieś wiadomości,że paczka przyjdzie jutro itd ,a paczki jak nie ma tak nie ma . Oni współpracują z firmą UPS ,która jak stwierdziła , że należy skontaktować się z daną firmą.. ale skontaktować się nie można bo nikt nie odbiera. Przesiedziałam na telefonie pół godziny i cisza ,kolejne pół i cisza. Pytam jaki to ma sens? Wprowadzacie klienta w błąd rzetelnie nie potrafiąc wywiązać sie z niczego dosłownie. Kpina ! Tej jednej gwiazdki bym nawet nie dała,ale wtedy opinii wystawić bym nie mogła..

Lakoka 2018-09-20 09:58:45 +0

avatar

Fajny sklep z markowymi butami.

malika 2017-04-12 02:36:33 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności