streetstyle24.pl

streetstyle24.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o streetstyle24.pl

Jeżeli chodzi o sklep internetowy i jego usługi to jest totalna katastrofa!!...

Fajny sklep z markowymi butami.

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 2 recenzji

5
avatar

Jeżeli chodzi o sklep internetowy i jego usługi to jest totalna katastrofa!! Czekać na paczkę ponad tydzień czasu ,gdzie licząc odległość sklepu ,a punktu docelowego to dwie godziny.. wysyłają jakieś wiadomości,że paczka przyjdzie jutro itd ,a paczki jak nie ma tak nie ma . Oni współpracują z firmą UPS ,która jak stwierdziła , że należy skontaktować się z daną firmą.. ale skontaktować się nie można bo nikt nie odbiera. Przesiedziałam na telefonie pół godziny i cisza ,kolejne pół i cisza. Pytam jaki to ma sens? Wprowadzacie klienta w błąd rzetelnie nie potrafiąc wywiązać sie z niczego dosłownie. Kpina ! Tej jednej gwiazdki bym nawet nie dała,ale wtedy opinii wystawić bym nie mogła..

Lakoka 2018-09-20 08:58:45 +0

avatar

Fajny sklep z markowymi butami.

malika 2017-04-12 01:36:33 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności