superprezenty.pl

superprezenty.pl

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o superprezenty.pl

Zalety

drogeria internetowa
duży asortyment
szybka przesyłka
dobra obsługa klienta

Wady

Ostatnie 3 opinie o superprezenty.pl

Odradzam ze wzgledu na wyjatkoeo niepomocna obsluge klienta. Skontakowalam sie...

ODRADZAM takich prezentów dla innych chyba że bardzo nie lubicie tą...

Również nie mam żadnych zastrzeżeń do sklepu superprezenty.pl
Kupon...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 5 recenzji

Odradzam ze wzgledu na wyjatkoeo niepomocna obsluge klienta. Skontakowalam sie z dzialem obslugi, aby przedluzyc waznosc vouchera na pobyt w hotelu ktory byl prezentem dla mojego taty. Ze wzgledu na pandemie obdarowany nie byl w stanie go wykorzystac, a za miesiac voucher traci waznosc. Przeslalam wszelkie mozliwe potwierdzenia, a oni domagaja sie potwierdzenia z banku o dokonaniu platnosci koniecznie w formie pdf. Mieszkam za granica, przelewu dokonalam za pomoca aplikacji banku internetowego, ktory takich potwierdzen nie wystawia. Wszedzie indziej zdjecie ekranu aplikacji jest wystarczajacym dowodem, ale nie tutaj, pomimo dostarczenia wszelkich innych mozliwych informacji i potwierdzen zakupu. Radze omijac z daleka

Julita 2021-01-22 06:30:04 +0

ODRADZAM takich prezentów dla innych chyba że bardzo nie lubicie tą osobę!
80min straconego czasu (droga z centrum do najbliższego escaperoom) nerwy i niemiłe doświadczenie z leniwym BOK - cała przyjemność za którą zapłacicie.
Zestaw podarunkowy nie zadziałał w AleZebra przy kolumbijskiej 9 bo aplikacja "superprezentów", która nie potrafiła zeskanować kod mimo tego że na stronie kod jest w statusie "Aktywny"
BOK proponuje jeszcze raz spróbować ich usług lub pokazać dowód zakupu za prezent.

bad 2019-10-15 02:17:58 +0

Również nie mam żadnych zastrzeżeń do sklepu superprezenty.pl
Kupon zgodnie z opisem i oczekiwaniami trafił w gust obdarowanej osoby.

slash 2019-03-02 14:26:48 +0

Często zamawiam z ezebra różne kosmetyki. Wiele razy zdarzyło mi się kupić coś o ponad połowę taniej niż w stacjonarnych drogeriach.

pomponik 2017-11-02 13:37:46 +0

Towar do mnie przyszedł zgodnie z oczekiwaniami.
Nie mam żadnych zarzutów.

cold 2017-03-02 13:58:05 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności