superprezenty.pl

superprezenty.pl - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Kierujesz się nimi przy podjęciu decyzji? Sprawdź co inni sądzą o superprezenty.pl

Zalety:

drogeria internetowa
duży asortyment
szybka przesyłka
dobra obsługa klienta

Wady:

brak

Ocena

3/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "superprezenty.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "superprezenty.pl":

Zdecydowanie ODRADZAM korzystanie z Super Prezenty. Voucher przez obostrzenia oraz brak wykonywania usługi przepadł,...
Odradzam ze wzgledu na wyjatkoeo niepomocna obsluge klienta. Skontakowalam sie z dzialem obslugi, aby przedluzyc...
ODRADZAM takich prezentów dla innych chyba że bardzo nie lubicie tą osobę! 80min straconego czasu (droga z centrum...

Wszystkie opinie o superprezenty.pl (6):

MILMAJORKA 8 miesięcy temu Zdecydowanie ODRADZAM korzystanie z Super Prezenty. Voucher przez obostrzenia oraz brak wykonywania usługi przepadł, ponieważ teoretycznie mineła jego ważność. Organizator rejsu nie miał nic przeciwko do skorzystania z oferty, jednak firma Super Prezenty zaczęła sukcesywnie robić pod górkę aby nie zrealizować kuponu. Koniec końców stanęło na tym, że voucherem można podetrzeć tylek za prawie 800 zł. Dodatkowo fatalna obsługa, która robi łaskę odpowiadając klientom na pytania. Omijajcie szerokim łukiem.
0
Julita 1 rok temu Odradzam ze wzgledu na wyjatkoeo niepomocna obsluge klienta. Skontakowalam sie z dzialem obslugi, aby przedluzyc waznosc vouchera na pobyt w hotelu ktory byl prezentem dla mojego taty. Ze wzgledu na pandemie obdarowany nie byl w stanie go wykorzystac, a za miesiac voucher traci waznosc. Przeslalam wszelkie mozliwe potwierdzenia, a oni domagaja sie potwierdzenia z banku o dokonaniu platnosci koniecznie w formie pdf. Mieszkam za granica, przelewu dokonalam za pomoca aplikacji banku internetowego, ktory takich potwierdzen nie wystawia. Wszedzie indziej zdjecie ekranu aplikacji jest wystarczajacym dowodem, ale nie tutaj, pomimo dostarczenia wszelkich innych mozliwych informacji i potwierdzen zakupu. Radze omijac z daleka
0
bad 2 lata temu ODRADZAM takich prezentów dla innych chyba że bardzo nie lubicie tą osobę! 80min straconego czasu (droga z centrum do najbliższego escaperoom) nerwy i niemiłe doświadczenie z leniwym BOK - cała przyjemność za którą zapłacicie. Zestaw podarunkowy nie zadziałał w AleZebra przy kolumbijskiej 9 bo aplikacja "superprezentów", która nie potrafiła zeskanować kod mimo tego że na stronie kod jest w statusie "Aktywny" BOK proponuje jeszcze raz spróbować ich usług lub pokazać dowód zakupu za prezent.
0
slash 3 lata temu Również nie mam żadnych zastrzeżeń do sklepu superprezenty.pl Kupon zgodnie z opisem i oczekiwaniami trafił w gust obdarowanej osoby.
0
pomponik 4 lata temu Często zamawiam z ezebra różne kosmetyki. Wiele razy zdarzyło mi się kupić coś o ponad połowę taniej niż w stacjonarnych drogeriach.
0
cold 5 lat temu Towar do mnie przyszedł zgodnie z oczekiwaniami. Nie mam żadnych zarzutów.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności