Tax Care

Tax Care

Tax Care to spółka, która zajmuje się księgowością małych firm, oraz doradzaniem w sprawach podatkowo - urzędowych online. Swoje usługi wykonuje już od niespełna 10 lat, zadowalając klientów ze swojej kompleksowej pomocy przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zalety

- Duża liczba doradców i księgowych
- Profesjonalne sługi księgowe
- Elektroniczna księga przychodów i rozchodów
- Dobry kontakt z klientem

Wady

Ostatnie 3 opinie o Tax Care

Tax Care pomoże każdemu przedsiębiorcy z rozliczeniem, przygotują potrzebne...

Współpraca układa się pomyslnie, nie płacę dużo za abonament, w razie...

Taxcare to świetna pomoc dla każdego przedsiębiorcy, ja jestem zadowolona....

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 7 recenzji

5

Tax Care pomoże każdemu przedsiębiorcy z rozliczeniem, przygotują potrzebne papiery do urzędu skarbowego, więc jak ktoś ma problem z papierkową robotą to znajdzie u nich pomoc.

Pantera9 2018-08-17 19:01:19 +0

Współpraca układa się pomyslnie, nie płacę dużo za abonament, w razie potrzeby spotykamy sie w biurze, można też załatwić formalnosci online czy wysyłając kuriera po papiery.

Maniek 2018-08-16 19:20:32 +0

Taxcare to świetna pomoc dla każdego przedsiębiorcy, ja jestem zadowolona. Obsługa klienta na wysokim poziomie, zawsze można liczyć na pomoc fachowca. Fajne rozwiązanie dla kogoś kto nie chce zatrudniać księgowej.

Aga 2018-08-04 10:00:54 +0

Współpracuję z Tax Care od prawie dwóch lat bez problemów, firmę zakładałem też za ich pośrednictwem. Jestem zadowolony, więc śmiało mogę polecić dla jdg.

Darek 2017-12-29 11:02:27 +0

Mogę powiedzieć, że obsługa klienta w Tax Care jest na medal! Zawsze pomagają, kiedy ma się jakiś problem, serdecznie polecam :)

aleksandra 2017-10-19 10:05:55 +0

Cześć, szukam wszędzie opinii o Tax Care,ale niestety jest bardzo mało informacji na ten temat. Czy ktoś z Was korzystał z tej księgowości i może coś napisać więcej ?

Malwinka 2017-10-17 07:31:18 +0

Korzystasz z internetowej księgowości Tax Care? Wyraź swoją opinię.

Julka 2017-10-16 01:43:49 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności