Tax Care - czy warto?

Tax Care to spółka, która zajmuje się księgowością małych firm, oraz doradzaniem w sprawach podatkowo - urzędowych online. Swoje usługi wykonuje już od niespełna 10 lat, zadowalając klientów ze swojej kompleksowej pomocy przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zalety:

- Duża liczba doradców i księgowych
- Profesjonalne sługi księgowe
- Elektroniczna księga przychodów i rozchodów
- Dobry kontakt z klientem

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Tax Care ". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Tax Care ":

Tax Care pomoże każdemu przedsiębiorcy z rozliczeniem, przygotują potrzebne papiery do urzędu skarbowego, więc...
Współpraca układa się pomyslnie, nie płacę dużo za abonament, w razie potrzeby spotykamy sie w biurze, można...
Taxcare to świetna pomoc dla każdego przedsiębiorcy, ja jestem zadowolona. Obsługa klienta na wysokim poziomie,...

Wszystkie opinie o Tax Care (9):

Pantera9 3 lata temu Tax Care pomoże każdemu przedsiębiorcy z rozliczeniem, przygotują potrzebne papiery do urzędu skarbowego, więc jak ktoś ma problem z papierkową robotą to znajdzie u nich pomoc.
0
Maniek 3 lata temu Współpraca układa się pomyslnie, nie płacę dużo za abonament, w razie potrzeby spotykamy sie w biurze, można też załatwić formalnosci online czy wysyłając kuriera po papiery.
0
Aga 3 lata temu Taxcare to świetna pomoc dla każdego przedsiębiorcy, ja jestem zadowolona. Obsługa klienta na wysokim poziomie, zawsze można liczyć na pomoc fachowca. Fajne rozwiązanie dla kogoś kto nie chce zatrudniać księgowej.
0
Darek 4 lata temu Współpracuję z Tax Care od prawie dwóch lat bez problemów, firmę zakładałem też za ich pośrednictwem. Jestem zadowolony, więc śmiało mogę polecić dla jdg.
0
pawlo 4 lata temu Odkąd założyłem firmę to prowadzę współpracę z tą spółką i nie mam zastrzeżeń a nawet polecam ich usługi !
0
janbiznes 4 lata temu Gdy mam jakiś problem z księgowością, zawsze korzystam z ich usług!
0
aleksandra 4 lata temu Mogę powiedzieć, że obsługa klienta w Tax Care jest na medal! Zawsze pomagają, kiedy ma się jakiś problem, serdecznie polecam :)
0
Malwinka 4 lata temu Cześć, szukam wszędzie opinii o Tax Care,ale niestety jest bardzo mało informacji na ten temat. Czy ktoś z Was korzystał z tej księgowości i może coś napisać więcej ?
0
Julka 4 lata temu Korzystasz z internetowej księgowości Tax Care? Wyraź swoją opinię.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności