travelday.pl - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o platformie internetowej travelday.pl

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "travelday.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "travelday.pl":

Korzystam co jakiś czas z travelday.pl, bo mają bardzo dobre oferty. Czasem nie mam pomysłu na wyjazd, zawsze u nich...
Podróżowanie z travelday.pl to czysta przyjemność. Polecam wszystkim którzy szukają noclegu na wakacje....
Bardzo mi się podobała wycieczka z travelday. Oprócz tego że musiałem wybulić dużo pieniędzy na wakacje, to...

Wszystkie opinie o travelday.pl (18):

avatar
Franek 3 lata temu Korzystam co jakiś czas z travelday.pl, bo mają bardzo dobre oferty. Czasem nie mam pomysłu na wyjazd, zawsze u nich znajdę coś ciekawego.
0
avatar
Pantera9 3 lata temu Podróżowanie z travelday.pl to czysta przyjemność. Polecam wszystkim którzy szukają noclegu na wakacje.
0
avatar
Olaf 3 lata temu Bardzo mi się podobała wycieczka z travelday. Oprócz tego że musiałem wybulić dużo pieniędzy na wakacje, to wszystko było zadowalające. A Wam jak się wydaje, mają ceny porównywalne do konkurencji?
0
avatar
Aga1 3 lata temu Travelday zawsze był w stanie zapewnić mi dobry pomysł na wakacje. Jest u nich tanio i wszystko można załatwić sprawnie. Polecam wszystkim jak ktoś szuka pewnego miejsca na urlop.
0
avatar
Grzesiek 3 lata temu Travelday nie jest zwykłym miejscem do szukania noclegów, tylko raczej miejscem gdzie znajdziemy pomysł na urlop czy wakacje. Jak Wam się podobała wycieczka od nich?
0
avatar
IgaR 3 lata temu Mają fajne oferty wycieczek, duży wybór, intuicyjnie się korzysta ze strony. Polecam.
0
avatar
Ania 3 lata temu Byłam na wycieczce z travelday we Włoszech. Przystępne ceny i ciekawe wycieczki, polecam każdemu.
0
avatar
Aga 4 lata temu Korzystałam już kilka razy, zawsze było wszystko OK. Prosto i łatwo, można znaleźć coś ciekawego. Polecam
0
avatar
figo 4 lata temu Słyszałam o travelday od znajomych, którzy sobie bardzo zachwalali, więc muszę koniecznie sama przetestować. :)
0
avatar
trymson 4 lata temu Duża baza wycieczek i miejsc do zwiedzenia idealne dla osób, które lubią mieć wszystko zorganizowane.
0
avatar
mivarka 4 lata temu Opcja dobra dla osób, którzy lubią mieć wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Uważam, że travelday.pl ma super zorganizowane wycieczki.
0
avatar
osa4 4 lata temu Moi rodzice byli na wycieczce z travelday.pl i byli bardzo zadowoleni. Super atmosfera i fani przewodnicy.
0
avatar
Sabina 4 lata temu Kiedy byłam na wycieczce w Krakowie z travelday mieliśmy super przewodnika, który przekazał nam nie tylko cenne informację o mieście, ale i dobry humor. Jak najbardziej polecam :))
0
avatar
monika121316 4 lata temu TravelDay był najlepszym wyborem jakiego mogłam dokonać wyjeżdżając na wakacje z moimi znajomymi. Wszystkie przebiegło pomyślnie, tak jak nam obiecano, ceny są bardzo przystępne, a kontakt szybki i przyjemny. Polecam każdemu.
0
avatar
krzychu 4 lata temu Mają fajne oferty i ceny są bardzo korzystne. Już kilka razy korzystałem z usług zarówno przy wyjazdach za granicę jak i w Polskę. Polecam
0
avatar
lesnazaba93 4 lata temu Mój chłopak zabrał mnie na wycieczkę z travelday.pl i byliśmy bardzo zadowoleni :) Planujemy też wyjazd na Sylwestra, bo mają fajne oferty :)
0
avatar
tyzik 4 lata temu Skorzystałam z oferty i wyłapałam bardzo fajną możliwość wyjazdu do Włoch. Ceny są naprawdę niskie i za kwotę 500-600 zł można wyjechać na 6cio dniową wycieczkę. Na polską kieszeń ;)
0
avatar
cold 5 lat temu Przez ten portal, wybrałam się na wycieczkę do Zakopanego. Prosto się rezerwuje, nie było żadnych problemów.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności