travelist.pl

travelist.pl

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z platformy internetowej travelist.pl zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o travelist.pl

Bardzo mi się podobają ich oferty, szczególnie jeśli chodzi o ceny, można...

W 100% ODRADZAM korzystanie z pośrednictwa w rezerwacji pobytów za...

Dobre wycieczki tylko u Travelist.pl na prawdę polecam to miejsce jeśli ktoś...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 17 recenzji

5

Bardzo mi się podobają ich oferty, szczególnie jeśli chodzi o ceny, można znaleźć na prawdę dużą zniżkę w porównaniu do innych stron z noclegami. Polecam Travelist.pl

Franek 2018-09-01 09:31:25 +0

W 100% ODRADZAM korzystanie z pośrednictwa w rezerwacji pobytów za pośrednictwem serwisu Travelist.

W przypadku mojej rezerwacji, serwis Travelist zawiódł we wszystkich płaszczyznach, wykazując się brakiem profesjonalizmu. Rezerwacji pobytu dokonałem z 2-tygodniwym wyprzedzeniem. Po około dobie od dokonania rezerwacji i wpłacie 30% przedpłaty otrzymałem informację zwrotną od właściciela obiektu o braku wolnych terminów na najbliższe dwa miesiące. Po wielokrotnych telefonicznych i mailowych prośbach o interwencję serwisu Travelist, serwis potwierdził anulację rezerwacji na kilka dni przed terminem pobytu. Podkreślić należy fakt, iż przez okres od mojej rezerwacji do jej ostatecznego odwołania, Travelist oferował wiele wolnych terminów w obiekcie, pomimo licznych alertów o braku honorowania rezerwacji przez hotel. Na jakąkolwiek rekompensatę lub pomoc w znalezieniu alternatywnego obiektu o zbliżonej specyfikacji oczywiście podróżny nie ma co liczyć. Na zwrot wpłaconej przedpłaty musi jednak poczekać przez kolejne 14 dni.

Deklarowane przez Travelist wysokie zniżki cen rezerwacji dotyczą obiektów o bardzo niskim standardzie i opinii podróżnych (przestudiowanie ofert kilkudziesięciu hoteli przy poszukiwaniu obiektu) lub są sztucznie zawyżane (konfrontując ceny ze standardowymi ze strony/ formularza rezerwacyjnego obiektu). Mając na uwadze fakt, że Travelist pobiera w trakcie rezerwacji kwotę przedpłaty ‘z góry’, wszelkie problemy z rezerwacjami pozostawiane są w gestii klienta, który tak jak w moim przypadku może zostać poinformowany o odwołaniu rezerwacji przed samym wyjazdem na urlop. Ryzyko zmarnowania urlopu i wszelkich stresów związanych z domaganiem się interwencji serwisu w potwierdzeniu przedpłaconej rezerwacji, stanowczo nie są warte hipotetycznych rabatów.

Michał 2018-08-28 12:45:07 +0

Dobre wycieczki tylko u Travelist.pl na prawdę polecam to miejsce jeśli ktoś chce miło spędzić urop i nie ma czasu na szukanie czegoś na własną rękę.

Pantera9 2018-08-17 11:46:25 +0

Do tej pory korzystałem z biur turystycznych takich jak itaka, ale muszę przyznać że przekonałem się do travelist.pl Wszytsko bardzo dokładnie opisane, mogę sobie zajrzeć na stronę kiedy mam czas i wybrać na spokojnie interesującą ofertę.

Olaf 2018-08-16 13:09:31 +0

Trochę mniej znany portal niż airbnb czy booking, ale daje radę. Lubię ich wycieczki, skorzystam pewnie jeszcze nie raz.

Riker 2018-08-15 23:15:00 +0

Podoba mi się opcja płatności, jaka jest na travelist.pl, nie trzeba wszystkiego płacić od razu, ale wpłacając zaliczkę ma się pewność że jest zarezerwowane. A Wam podoba się ten system płatności?

Listonosz15 2018-08-15 09:23:28 +0

Jedna z wielu opcji do znalezienia najtańszego noclegu. Polecam jeśli ktoś chce spróbować czegoś nowego.

Grzesiek 2018-08-14 17:09:27 +0

Korzystałam i wszystko przebiegło zgodnie z planem, wpłaciłam tylko zaliczkę, resztę po przyjeździe na miejsce. Cna była niższa niż normalnie, może nie bardzo znacznie, ale jednak. Kilka detali mogliby poprawić, szczególnie podczas wyszukiwania i trafności. Ogólnie wszystko OK

IgaR 2018-08-13 18:19:05 +0

Bardzo fajna strona, korzystałem z niej ostatnio przy szukaniu noclegu do Hiszpanii. Polecam bo nie jest tak popularna jak booking czy eholiday, a są spore zniżki.

Michal 2018-08-13 18:14:08 +0

Znana wielu osobom strona, pewnie każdy o niej słyszał, co zachęca do skorzystania. Tym bardziej że można znaleźć mega zniżki, mi się udało taniej pojechać w Góry Sowie, także polecam.

Aga 2018-08-03 11:35:05 +0

Juleczka - z tego co pamiętam, ja kiedyś nie płaciłam pełnej kwoty, tylko coś koło 30% wartości pobytu. Więc istnieje taka możliwość, ale nie ukrywam,że lepiej moim zdaniem wpłacić od razu całość, a potem mieć z głowy.

Sabina33 2017-10-27 09:10:45 +0

A wie ktoś może,czy jak chcę zarezerwować pobyt w danym miejscu, to muszę od razu wpłacać pełną kwotę,czy np. zaliczka wystarczy ?

Juleczka30 2017-10-26 09:16:44 +0

Miałem kiedyś taką sytuację i tak- można. Jedynie trzeba podać osobno dane właściciela karty i swoje dane. :)

Adam 2017-10-20 08:49:54 +0

Mam do Was pytanie : mogę zrobić rezerwację na siebie podając kartę płatniczą innej osoby ? Oczywiście ona wyraziła na to zgodę.

kaska32 2017-10-20 08:48:30 +0

A ja polecam. Jest tanio i solidnie. Można znaleźć ciekawą ofertę.

noisia 2017-10-09 09:15:02 +0

A ja gorąco polecam. Niskie ceny, dużo ofert, wszystko dokładnie wyjaśnione. Razem ze znajomymi korzystam z travelist.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Daniela 2017-10-09 08:35:09 +0

Kolejna strona, z ofertami hoteli w najniższych cenach. Przejrzysta strona, ale jest takich mnóstwo.

cold 2017-03-16 08:37:51 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności