Triverna.pl

Triverna.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Triverna.pl

Pałac Morski w Gąskach
Byliśmy użytkownikami pięknego pokoju na szczycie...

Początek wakacji 2019 w Pałacu Morskim w Gąskach

Spędziłem 6 dni/5 nocy...

Ceny hoteli w triverna są nawet o połowę tańsze niż normalnie. Oczywiście...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 11 recenzji

Pałac Morski w Gąskach
Byliśmy użytkownikami pięknego pokoju na szczycie – świeżo odnowionego, przestronnego i z komfortową łazienką. Miejsce wymarzone dla lubiących spokój i oddalenie od wakacyjnego zgiełku nadmorskich promenad. Mieliśmy ze sobą rowery, więc dojazd gdziekolwiek nie był żadnym problemem. Rowerowe wycieczki po okolicy, do Kołobrzegu, Dźwirzyna, Mielna, Łaz, dookoła Jeziora Jamno oraz dojazdy do plaży dostarczały przyjemności i ochłody w gorące dni. Plaża czysta i odludna.
Wyżywienie bardzo smaczne i urozmaicone, bufet uzupełniany sprawnie i szybko. Świeżo pieczone ciasta domowego wyrobu. Doskonała kawa z dobrego ekspresu. Można było delektować się tym w cieniu dębu. A największym atutem jest personel i jego świetne podejście do gości.

JoannaS 2019-07-10 17:24:28 +0

Początek wakacji 2019 w Pałacu Morskim w Gąskach

Spędziłem 6 dni/5 nocy w Pałacu Morskim w Gąskach na przełomie czerwca i lipca 2019r. Dobre położenie jeżeli ktoś lubi ciszę, spokój, świeże powietrze. Z dala od miasta, ruchu ulicznego, zgiełku i hałasu. Pałac położony w parku , dużo przestrzeni, zieleni, miejsca na spacer i wreszcie żadnego problemu z postawieniem samochodu-miejsca dużo w tym w cieniu co przy gorącym lecie ma swój duży plus. Niestety do morza w Gąskach około 1 km, droga na pieszo raczej nieprzyjemna. Samochodem problem z parkingiem. Do Sarbinowa około 7 km a tam tylko płatne parkingi po 4 PLN /godz. Pokoje wygodne i duże. Standard normalny ale bez lodówki, co latem trochę przeszkadza. Duża łazienka z kosmetykami i kompletem ręczników. Wyżywienie dwa razy dziennie. Śniadania w formie bufetu dość duży wybór ,herbata, soki i wiele kaw z ekspresu. Owoce i ciasto codziennie świeże. Obiadokolacje również bufet z dość dobrym wyborem. Surówek również duży wybór, napoje również dostępne. Niestety do ciasta kawa czy herbata dodatkowo płatna. Szefowa Pani ….. bardzo mila i pomocna. Polecam gorąco Pałac Morski szczególnie z portalu Triverna gdzie można dostać duże upusty. Tak, że prawie tydzień wakacji jest stosunkowo niedrogi. . Panie z recepcji bardzo miłe i we wszystkim pomocne. Polecam ten hotel również dla rodzin z dziećmi, mam doświadczenie.
Dziękuję i pozdrawiam.
Stanisław, Kwidzyn

Stanisław 2019-07-05 01:01:40 +0

Ceny hoteli w triverna są nawet o połowę tańsze niż normalnie. Oczywiście w wybranych terminach, ale mimo wszystko opłaca się tam zajrzeć, jak ktoś szuka dobrego taniego noclegu.

pysiomisio 2019-04-28 10:54:43 +0

Niesamowite oferty tam mają. Czasami można dorwać nawet 50% taniej. Oczywiście niektóre oferty nie są tak bardzo opłacalne dlatego trzeba rozważnie wybierać, ale generalnie wielki pozytyw dla tej firmy!

elixir 2019-02-21 21:02:35 +0

Nie słyszałam o tej stronie, ale po tak pozytywnych recenzjach zainteresuje się tematem :D

klarcia22 2017-11-06 09:04:36 +0

Skorzystałam ze znajomymi z triverna.pl i byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam każdemu, kto lubi zaoszczędzić.

tyzik 2017-10-09 09:02:52 +0

Moje koleżanki strasznie sobie chwalą tą stronkę, podobno bardzo tanio można znaleźć dobry nocleg. Aż się skuszę i wypróbuję.

Joanna 2017-10-02 19:25:44 +0

Przydatna stronka, warto tam zajrzeć po sezonie, gdy ceny są bardziej atrakcyjne.

beata94 2017-09-18 17:40:01 +0

Kiedyś udało mi się upolować całkiem atrakcyjną cenę za nocleg. Warto śledzić oferty...

penek 2017-08-04 09:28:30 +0

Nigdy o tym nie słyszałam,ale sprawdzę :)

Teresa 2017-08-03 12:15:19 +0

Jest to klub hotelowy, zapisując się do niego można zaoszczędzić nawet do 70% na rezerwacji hotelu.

minerwa90 2017-03-22 10:45:10 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności