Triverna.pl

Triverna.pl

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o Triverna.pl

Początek wakacji 2019 w Pałacu Morskim w Gąskach

Spędziłem 6 dni/5 nocy...

Ceny hoteli w triverna są nawet o połowę tańsze niż normalnie. Oczywiście...

Niesamowite oferty tam mają. Czasami można dorwać nawet 50% taniej....

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 10 recenzji

Początek wakacji 2019 w Pałacu Morskim w Gąskach

Spędziłem 6 dni/5 nocy w Pałacu Morskim w Gąskach na przełomie czerwca i lipca 2019r. Dobre położenie jeżeli ktoś lubi ciszę, spokój, świeże powietrze. Z dala od miasta, ruchu ulicznego, zgiełku i hałasu. Pałac położony w parku , dużo przestrzeni, zieleni, miejsca na spacer i wreszcie żadnego problemu z postawieniem samochodu-miejsca dużo w tym w cieniu co przy gorącym lecie ma swój duży plus. Niestety do morza w Gąskach około 1 km, droga na pieszo raczej nieprzyjemna. Samochodem problem z parkingiem. Do Sarbinowa około 7 km a tam tylko płatne parkingi po 4 PLN /godz. Pokoje wygodne i duże. Standard normalny ale bez lodówki, co latem trochę przeszkadza. Duża łazienka z kosmetykami i kompletem ręczników. Wyżywienie dwa razy dziennie. Śniadania w formie bufetu dość duży wybór ,herbata, soki i wiele kaw z ekspresu. Owoce i ciasto codziennie świeże. Obiadokolacje również bufet z dość dobrym wyborem. Surówek również duży wybór, napoje również dostępne. Niestety do ciasta kawa czy herbata dodatkowo płatna. Szefowa Pani ….. bardzo mila i pomocna. Polecam gorąco Pałac Morski szczególnie z portalu Triverna gdzie można dostać duże upusty. Tak, że prawie tydzień wakacji jest stosunkowo niedrogi. . Panie z recepcji bardzo miłe i we wszystkim pomocne. Polecam ten hotel również dla rodzin z dziećmi, mam doświadczenie.
Dziękuję i pozdrawiam.
Stanisław, Kwidzyn

Stanisław 2019-07-05 01:01:40 +0

Ceny hoteli w triverna są nawet o połowę tańsze niż normalnie. Oczywiście w wybranych terminach, ale mimo wszystko opłaca się tam zajrzeć, jak ktoś szuka dobrego taniego noclegu.

pysiomisio 2019-04-28 10:54:43 +0

Niesamowite oferty tam mają. Czasami można dorwać nawet 50% taniej. Oczywiście niektóre oferty nie są tak bardzo opłacalne dlatego trzeba rozważnie wybierać, ale generalnie wielki pozytyw dla tej firmy!

elixir 2019-02-21 21:02:35 +0

Nie słyszałam o tej stronie, ale po tak pozytywnych recenzjach zainteresuje się tematem :D

klarcia22 2017-11-06 09:04:36 +0

Skorzystałam ze znajomymi z triverna.pl i byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam każdemu, kto lubi zaoszczędzić.

tyzik 2017-10-09 09:02:52 +0

Moje koleżanki strasznie sobie chwalą tą stronkę, podobno bardzo tanio można znaleźć dobry nocleg. Aż się skuszę i wypróbuję.

Joanna 2017-10-02 19:25:44 +0

Przydatna stronka, warto tam zajrzeć po sezonie, gdy ceny są bardziej atrakcyjne.

beata94 2017-09-18 17:40:01 +0

Kiedyś udało mi się upolować całkiem atrakcyjną cenę za nocleg. Warto śledzić oferty...

penek 2017-08-04 09:28:30 +0

Nigdy o tym nie słyszałam,ale sprawdzę :)

Teresa 2017-08-03 12:15:19 +0

Jest to klub hotelowy, zapisując się do niego można zaoszczędzić nawet do 70% na rezerwacji hotelu.

minerwa90 2017-03-22 10:45:10 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności