Tu biedronka

Tu biedronka

Poznaj wszystkie opinie klientów o Tu biedronka. Tu biedronka to wirtualna marka która oferuje wyłącznie usługi w systemie prepaid. Działa w oparciu o infrastrukturę sieci sieci T-Mobile Polska. Kartę można nabyć tylko w sklepach Biedronki.

Zalety


Wady


Ostatnie 3 opinie o Tu biedronka

Ja pracuję w Biedronce. Przez prawie 5 lat pracy w sieci sprzedałem aż 2...

Dalej działa ta sieć? Ktoś ma tam telefon na kartę? Zastanawia mnie zawsze...

Kiepski zasięg nawet w mieście a poza miastem totalne dno. Niestety ale...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 3 z 5 recenzji

avatar

Ja pracuję w Biedronce. Przez prawie 5 lat pracy w sieci sprzedałem aż 2 startery, kilka telefonów z dołączonym starterem Tu Biedronki. Doładowania - są miesiące że nie sprzedaję żadnego, co jest najczęstszą sytuacją. Rocznie w porywach 5-10 doładowań, nawet mniej nieraz. Pamiętam akcję co przez pewien czas nie można było doładowań w ogóle kupić. Nie potrafiłem w ogóle pomóc klientom chcącym kupić doładowanie.

Startery wiszą całymi miesiącami i nikt tego nie kupuje. Od momentu wprowadzenia obowiązku rejestracji numerów na kartę na moim sklepie nie było żadnej rejestracji jakiegokolwiek numeru w sieci Tu Biedronka. Jak dla mnie mogliby zlikwidować tą sieć a numery automatycznie przenieść do T-Mobile na kartę.

czachy69 2019-06-23 13:24:24 +0

avatar

Dalej działa ta sieć? Ktoś ma tam telefon na kartę? Zastanawia mnie zawsze jak robię zakupy w biedronce i widzę te karty biedronki czy ktoś rzeczywiście korzysta z tego czy raczej nie.

sulkosiu 2019-03-02 19:03:21 +0

avatar

Kiepski zasięg nawet w mieście a poza miastem totalne dno. Niestety ale lepiej niech się zajmą prowadzeniem sklepów a nie mobilnymi sprawami.

Olaf 2018-08-16 15:01:08 +0

avatar

Kiedyś było o tym głośno, bo bardzo dużo osób robi zakupy w biedronce, ale raczej to niewypał. Nie zyskali zbyt wielu klientów.

Aga1 2018-08-15 20:38:55 +0

avatar

Dobry zasięg :)

antra 2017-01-13 13:44:43 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności