TUW - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych ludzi na temat danej usługi? Zobacz opinie na temat TUW. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych jest firmą ubezpieczeniową działającą na polskim rynku od 1992 roku. TUW swoim klientom oferuje między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, gospodarstw rolnych, majątkowe.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "TUW". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "TUW":

Mam u nich ubezpieczenie auta, wyszło mnie to kilkaset złotych taniej niż u kogokolwiek innego, dlatego polecam...
TUW jak każdy inny ubezpieczyciel próbuje wcisnąć dodatkowe ubezpieczenia jak tylko się da. Strasznie mnie to...
Od kilku miesięcy jestem u nich ubezpieczony, nie wiem jak się zachowają w przypadku wypłaty odszkodowania, mam...

Wszystkie opinie o TUW (8):

avatar
Franek 3 lata temu Mam u nich ubezpieczenie auta, wyszło mnie to kilkaset złotych taniej niż u kogokolwiek innego, dlatego polecam sprawdzić za ile TUW ubezpieczy wasze auto, zanim kupicie gdzieś indziej.
0
avatar
Pantera9 3 lata temu TUW jak każdy inny ubezpieczyciel próbuje wcisnąć dodatkowe ubezpieczenia jak tylko się da. Strasznie mnie to denerwowało dlatego zrezygnowałem z ich usług.
0
avatar
Kreczi 3 lata temu Od kilku miesięcy jestem u nich ubezpieczony, nie wiem jak się zachowają w przypadku wypłaty odszkodowania, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Ktoś miał już taką sytuacje?
0
avatar
jacykow 4 lata temu Mam firmę transportową i każde auto ubezpieczam u nich. Po dłuższej współpracy stwierdzam że są w tym co robią najlepsi!
0
avatar
Beatka 4 lata temu Moim zdaniem mają super ofertę. Dobra i szybka obsługa klienta. Ubezpieczenie na całe życie!
0
avatar
opanowski 4 lata temu Dziś byłem u nich i przedstawili mi dosyć korzystną ofertę, zobaczymy co bedzie dalej, jak narazie oceniam ich wysoko
0
avatar
piotrekk 4 lata temu Odkąd mam swoje gospodarstwo rolne to ubezpieczam się własnie u nich. Do dziś dzień jestem zadowolony !
0
avatar
beata94 4 lata temu Ubezpieczam samochód i dom w TUW-ie, nie mam zastrzeżeń.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności