Virgin Mobile

Virgin Mobile - czy warto?

Poznaj wszystkie opinie klientów o Virgin Mobile. Virgin Mobile jest to wirtualny operator działający od 2012 roku. Opiera się o infrastrukturę T-Mobile i Play. Świadczy usługi wyłącznie w systemie prepaid ( na kartę). Oferuje dużą ilość pakietów. Obecnie operator ma 20 mln użytkowników.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Virgin Mobile". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Virgin Mobile":

Bardzo elastyczne oferty, nie znalazłem drugiej takiej sieci, w której tak dużo można dopasować pod siebie. Na...
Eksra jest ta oferta 7GB na 7dni, potrzebowałem pilnie dużo internetu i sprawdziło się...
Virgin Mobile to mój operator komórkowy i mam o nim dobre zdanie. Płacę w terminie, więc nigdy nie miałem...

Wszystkie opinie o Virgin Mobile (15):

Armag 3 lata temu Bardzo elastyczne oferty, nie znalazłem drugiej takiej sieci, w której tak dużo można dopasować pod siebie. Na stronie internetowej Virgin mobiel wszystko świetnie opisane, polecam tam zajrzeć!
0
pegaz 3 lata temu Eksra jest ta oferta 7GB na 7dni, potrzebowałem pilnie dużo internetu i sprawdziło się świetnie!
0
szkolny 3 lata temu Virgin Mobile to mój operator komórkowy i mam o nim dobre zdanie. Płacę w terminie, więc nigdy nie miałem problemów z tym żeby mnie odcieli czy coś takiego.
0
slash 3 lata temu Korzystam z sieci Virgin Mobile już drugi rok i jestem z nich zadowolony. Do przeniesienia numeru do nich skłoniła mnie oferta lepsza niż w plusie, wtedy płaciłem 50zł za wszystko a teraz o prawie połowę mniej.
0
Franek 3 lata temu Niestety nie polecam, jestem dopiero w trakcie przenoszenia numeru do Virgine mobile i już mam problem z kontaktem. Zadałem im tylko jedno pytanie, które jest dla mnie ważne i żadnej odpowiedzi.
0
Maniek 3 lata temu Kolejna tania sieć w której nie liczą się ze zdaniem klienta i po podpisaniu umowy mają ich gdzieś. Nie rozumiem jak można kazać płacić podwójnie za pierwszą fakturę. Ktoś jeszcze tak miał?
0
Olaf 3 lata temu Niestety ale nie mają wgl punktów obsługi w pobliżu, dlatego gdy miałem problem z telefonem nie było jak się dogadać, trochę jestem zawiedziony ich podejściem do klienta, nie szło się dodzwonić. Nie polecam virgin mobile
0
Aga1 3 lata temu Nie jestem ich fanką, miałam u nich numer bo mi się podobała oferta, ale niestety jestem niezadowolona.
0
Grzesiek 3 lata temu Brak abonamentu w tej firmie to już przeszłość, teraz można już podpisać umowę za 29zł miesięcznie.
0
Tix 3 lata temu Widziałem ostatnio ich reklamę i wydaje się że jest to świetna oferta, ale jak z zasięgiem? Czy ktoś z obecnych klientów mógłby coś powiedzieć na ten temat?
0
klarcia22 4 lata temu Z tego co wiem,to podobno nie mają. Moim zdaniem trochę lipa, ale w sumie ta oferta na kartę za 29 zł nie jest złą opcją.
0
marzenka 4 lata temu A nie mają oferty na abonament? Serio?
0
basienka 4 lata temu W internecie można znaleźć wiele różnych opinii na temat Virgin Mobile i powiem szczerzę,że nie wiem już sama co o tym myśleć. Jedni są zadowoleni, a drudzy nie. Może ktoś więcej napisze na ten temat? Pozdrawiam :)
0
Adam 4 lata temu Mam taryfę za 29zł i powiem szczerzę,że mi to wystarcza. Jestem w miarę zadowolony z zasięgu, a oferta moim zdaniem jest całkiem korzystna.
0
antra 5 lat temu Myślałam ze mają też ofertę na abonament, szkoda..
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności