Walutomat - czy warto?

Lubisz poznawać opinie innych? Zobacz opinie klientów o Walutomat. Walutomat to serwis który umożliwia wymianę waluty z innymi ludźmi. Pozwala to na zyskaniu oszczędności sięgające 2-3% w stosunku do tradycyjnych sposobów wymiany walut.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "Walutomat". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "Walutomat":

Nie polecam. Zlecasz zakup okrągłej kwoty 1000 EURO, a na konto przelewają tobie 999,99 bo prowizję ich system...
Byłem zainteresowany wysłaniem przelewu za granice i z mojego konta bankowego wyszło by mnie to minumum 25zł, a...
Kantor internetowy walutomat to dobre miejsce do wymiany waluty. Kursy dobre, wymiana szybka, czego chcieć więcej...

Wszystkie opinie o Walutomat (12):

Krzysztof2019 2 lata temu Nie polecam. Zlecasz zakup okrągłej kwoty 1000 EURO, a na konto przelewają tobie 999,99 bo prowizję ich system wziął dwa razy :(. Utrudnione rozmowy i prawie niemożliwe odzyskanie pieniędzy. Nie polecam, tym bardziej, że to nie pierwszy raz taki błąd.
0
slash 3 lata temu Byłem zainteresowany wysłaniem przelewu za granice i z mojego konta bankowego wyszło by mnie to minumum 25zł, a przelewana kwota to 40zł, co kompletnie mijało by się z celem. Walutomat umożliwia przelewy zagraniczne za dużo mniejszą kwotę!
0
walczak2 3 lata temu Kantor internetowy walutomat to dobre miejsce do wymiany waluty. Kursy dobre, wymiana szybka, czego chcieć więcej ;)
0
Maniek 3 lata temu Bardzo korzystny kantor przy większych przewalutowaniach. Działa cały czas i działa szybko. Solidny. Można tu powierzyć pieniądze. Nie trzeba się martwić o wypłacalność jak u innych kantorów.
0
Aga1 3 lata temu Walutomat to świetne miejsce do wymiany obcej waluty. Korzystałam kilka razy i mogę polecić każdemu. Nie miałam nigdy żadnych problemów.
0
Listonosz15 3 lata temu Bardzo szybko wymieniają walutę, dlatego czasem u nich wymieniam. Kursy czasami lepsze u innych kantorów.
0
darektrans 4 lata temu Znakomity 'kantor' . Korzystam dobre 2 lata i najbardziej doceniam opcję obliczania oszczędności na ich stronie. Jeśli chcesz wymienić walutę, to jest najlepsze miejsce do tego.
0
Fluorr 4 lata temu Czasem ich strona trochę zacina ale tak to wszystko ok. Korzystne kursy a gdy masz jakieś zapytanie to jest fachowa obsługa klienta która w moment ci wszystko wyjaśni. Również polecam!
0
malutka 4 lata temu U nich naprawde można trafić na dobre kursy. Gdyby nie Walutomat to byłabym na minusie, a tak jestem sporo do przodu. Polecam wszystkim!
0
krzychu 4 lata temu Mają konkurencyjne ceny wymiany walut, dlatego zawsze korzystam z tej strony
0
eeso 4 lata temu U mnie również bezproblemowo, polecam
0
malika 5 lat temu Jest ok, szybka wymiana bo do 15 minut. Żadnych problemów.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności