WANDOO - czy warto?

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usług WANDOO zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. WANDOO oferuje pożyczki online w wysokości 300 zł do nawet 5000 zł na okres 30 dni. Oprocentowanie pożyczek waha się od 8% do 25%. Firma daje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki oraz refinansowanie. Pożyczkę może otrzymać osoba która posiada obywatelstwo RP, konto bankowe, wiek od 20 - 70 lat i nienaganną historię kredytową. WANDOO nie weryfikuje BIK, natomiast weryfikuje KRD, BIG i ERIF.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

3/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "WANDOO". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "WANDOO":

To jest tragiczna firma i za każdą pożyczką jest coraz gorzej. Teraz wymyślili jakieś absurdalne procedury, a...
Piewsza pożyczka za darmo, chciałem kupić wakacje i nie miałem jescze wypłaty, więc pomogli mi i nie wzięli za...
Możliwe, że nie spełniałem wymogów finansowych bądź ich pożyczki były kierowane do innej grupy odbiorców. Mi...

Wszystkie opinie o WANDOO (5):

avatar
VM 1 rok temu To jest tragiczna firma i za każdą pożyczką jest coraz gorzej. Teraz wymyślili jakieś absurdalne procedury, a jeżeli chcesz otrzymać pożyczkę szybko, musisz się zgodzić na zakup dodatkowego bardzo drogiego i kompletnie nieprzydatnego "ubezpieczenia zdrowotnego" tzn. pakietu teleporad. Poza tym to jedyna firma, która już tydzień przed spłatą nęka telefonami i wymusza decyzję czy będzie się przedłużać pożyczkę, czy nie. A w dniu spłaty, mimo że ma się czas na wykonanie przelewu do godziny 24.00 na rachunek w tym samym banku (ewentualnie można też wykonać przelew natychmiastowy przez pośrednika) to dzwonią chyba z dziesięć razy dziennie. Uważam, że to nękanie. Nawet po wykonaniu przelewu dzwonią i żądają potwierdzenia przelewu na maila, choć termin spłaty jeszcze nie minął. To ostatni raz kiedy korzystam z ich usług, zamierzam usunąć profil i zażądać zaprzestania przetwarzania moich danych.
0
avatar
Franek 3 lata temu Piewsza pożyczka za darmo, chciałem kupić wakacje i nie miałem jescze wypłaty, więc pomogli mi i nie wzięli za to nawet złotówki! Polecam.
0
avatar
Grzesiek 3 lata temu Możliwe, że nie spełniałem wymogów finansowych bądź ich pożyczki były kierowane do innej grupy odbiorców. Mi przyznali pożyczkę bez problemu.
0
avatar
folks 3 lata temu Niestety nie dostałem od nich pożyczki, nie wiem z jakiego powodu, nie polecam, lepiej wziąć gdzieś indziej..
0
avatar
antra 5 lat temu Sprawdzona firma. Szybka bezproblemowa realizacja.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności