Wielki Shoe

Wielki Shoe

Sklep internetowy prowadzący sprzedaż kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji butów skórzanych.

Zalety

pomocna obsługa sklepu

Wady

Ostatnie 3 opinie o Wielki Shoe

Bardzo dobry sklep, polecam go każdej osobie, która chcę zadbać o swoje...

Sklep dla miłośników solidnego i pięknego obuwia. Świetne produkty, na...

Na mikołaja kupiłam chłopakowi kilka rzeczy ze sklepu Wielki Shoe do...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 5 recenzji

5

Bardzo dobry sklep, polecam go każdej osobie, która chcę zadbać o swoje obuwie. Miałem bardzo zaniedbane buty, które myślałem, że już nie uratuje. Ale kolega podrzucił mi link do strony wielkiego shoe. Po udzielonej poradzie, zakupiłem najpotrzebniejsze specyfiki i wyczyściłem nimi buty. Efekt niesamowity, wyglądają teraz prawie idealnie. Bardzo się cieszę z efektu, bo mam wiele skórzanych par butów, które dawno chciałem wyrzucić, a teraz po "metamorfozie" wyglądają naprawdę dobrze.

kornel 2018-02-19 07:55:25 +0

Sklep dla miłośników solidnego i pięknego obuwia. Świetne produkty, na każdą kieszeń.

turek 2018-02-13 09:49:28 +0

Na mikołaja kupiłam chłopakowi kilka rzeczy ze sklepu Wielki Shoe do skórzanych butów i muszę przyznać,że to był strzał w 10! Produkty są niesamowicie skuteczne i dzięki nim jego obuwie,ale również i moje wyglądają jak nowe.

polineO 2018-01-08 09:15:40 +0

U mnie było dokładnie jak w komentarzu wyżej. Kupiłem tylko to co chciałem, bez żadnego naciągania.
Sklep posiada bardzo dobre artykuły i dobrą renomę. 10/10!

saiff 2018-01-05 09:02:38 +0

Szukałem sposobów na odświeżenie i zabezpieczenie butów z zamszu. Miałem problem z wyborem odpowiednich środków, więc napisałem do sklepu, żeby pomogli zawęzić wybór. Trochę spodziewałem się, że będą chcieli namówić mnie na wszystkie wymienione produkty, albo coś jeszcze dorzucą, żeby zwiększyć sprzedaż.
Wręcz przeciwnie, dostałem odpowiednie wytyczne, jakie produkty do czego służą i jak je powinienem zastosować na swoich butach.

hubov 2017-04-27 02:18:08 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności