wkruk.pl - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "wkruk.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "wkruk.pl":

16 grudnia dokonałam zakupów w sklepie WKRUK w Factory w Warszawa Ursus. Kupiłam 2xZłote kolczyki 2xZłote...
Opinię na temat tego jubilera są różne, jedni sobie chwalą, a drudzy tak średnio. Ja natomiast dostałam pod...
Piękna i ekskluzywna biżuteria. Moi rodzice odkąd pamiętam zawsze wybierają tego jubilera....

Wszystkie opinie o wkruk.pl (11):

Lidia 4 miesiące temu 16 grudnia dokonałam zakupów w sklepie WKRUK w Factory w Warszawa Ursus. Kupiłam 2xZłote kolczyki 2xZłote lancuszki 2xzlote zawieszki. Nie poinformowano mnie o możliwości otrzymania prezentu za kazdy zakup powyzej 500 zl (pozlaczany srebrny lancuszek) a każda z tych pozycji kosztowała duzo ponad 500zl. Za zakupy ponad 5000 dostałam 1 prezent. Gdybym została poinformowana o tej możliwości dostałabym 6 prezentów za kazdy zakup. 17 grudnia próbowałam wyjaśnić sprawę w sklepie, bez rezultatu. Biuro obslugi klienta uwaza ze to w porzadku ze nie zostalam poinformowana o mozliwosci uzyskania 6 promocyjnych prezentow zamiast jednego i ze w ten sposob stracilam 750zl. Czuję się oszukana, bo to nie była moja decyzja że rezygnuje z prezentów, ale brak informacji że strony personelu. Ze strony firmy brak jest checi pozyskania dobrego klienta - lepiej go stracic. Nie polecam firmy WKruk i w przyszlosci nie bede robila w niej zakupow. Pojde do konkurencji
0
mufka 4 lata temu Opinię na temat tego jubilera są różne, jedni sobie chwalą, a drudzy tak średnio. Ja natomiast dostałam pod choinkę śliczne kolczyki od Kruka i muszę powiedzieć, że są przepiękne! :)
0
klarcia22 4 lata temu Piękna i ekskluzywna biżuteria. Moi rodzice odkąd pamiętam zawsze wybierają tego jubilera.
0
kameX 4 lata temu Kupiłem jakiś czas temu w wkruku kolczyki dla mojej dziewczyny i uważam,że stosunek jakości do ceny jest dobry :)
0
Monika 4 lata temu Mój chłopak bardzo często kupuje mi biżuterię z W kruka i zawsze jest piękna :)
0
Julka 4 lata temu W Kruku, można kupić przepiękną biżuterię :) Moja koleżanka ostatnio kupiła najpiękniejszą bransoletkę jaką kiedykolwiek widziałam. Prostota i elegancja i szyk to wizytówka salonu :)
0
zosia32 4 lata temu Bardzo ładną mają biżuterię, polecam :)
0
beata94 4 lata temu Elegancka biżuteria, z klasą :)
0
wiola 4 lata temu Uważam, że biżuteria w Kruku, jest bardzo dobrej jakości i kupuje tam wiele błyskotek :D
0
Wicek 4 lata temu Moim zdaniem mają tam niesamowicie ładną biżuterię.
0
minerwa90 5 lat temu Piękna, i nie powtarzalna biżuteria. Dobry pomysł na prezent, bo zamówienie szybko zostaje zrealizowane.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności