WONGA

WONGA

Lubisz poznawać opinie innych?. Sprawdź co inni sądzą o WONGA. Jeśli sam miałeś styczność z tą firmą to zapraszamy do komentowania. Wonga udziela klientowi pożyczki na 60 dni za jedyne 10 zł opłaty. Kwota jaką można pożyczyć to 1500 zł – pierwsza pożyczka chwilówka. Kolejne mogą być udzielane do 2500 zł. Chwilówki nie można przedłużyć ale można wziąć pożyczkę ratalną. Firma weryfikuje BIK, KRD, BIG i ERIF. Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty i upusty.

Zalety

Wady

Ostatnie 3 opinie o WONGA

Mojego wniosku nie odrzucili, a bałem się że nie dostanę pieniędzy, które...

W istocie jedna z najtańszych ofert dostępnych w internecie. Wonga działa...

Nie dziwne, że niektóre wnioski odrzucają, jak ktoś nie ma wypłacalności...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 11 recenzji

5

Mojego wniosku nie odrzucili, a bałem się że nie dostanę pieniędzy, które szybko potrzebowałem. Wypłacili w kilkanaście minut, więc Wonga jest sprawdzona, można barć pożyczkę spokojnie.

Franek 2018-09-01 09:59:16 +0

W istocie jedna z najtańszych ofert dostępnych w internecie. Wonga działa bardzo sprawnie. Odpowiedz firmy o udzieleniu pożyczki jest natychmiastowa.

Maniek 2018-08-16 20:12:44 +0

Nie dziwne, że niektóre wnioski odrzucają, jak ktoś nie ma wypłacalności kredytowej, to mogą się zorientować i nie chcieć współpracować. Mi dali pożyczkę raz dwa i mogłem wydać na potrzeby.

Olaf 2018-08-16 13:46:28 +0

Kolega co dał dwie gwiazdki chyba źle trafił, bo trzeba mieć pecha żeby nie dostać u nich pożyczki. Wszystko bez większych problemów, pieniążki przelane w kilkanaście minut. Polecam :)

Kreczi 2018-08-14 20:15:48 +0

Niby oferują szybko gotówkę i pożyczkę dla każdego, ale w rzeczywistości mogą odrzucić wniosek z byle powodu i czar pryska. Nie polecam

Kubi 2018-08-14 09:13:26 +0

Miałem kryzys finansowy i tylko WONGA wyciągnęła w moją stronę pomocną dłoń. Za co im dziękuje i wiem że są naprawde świetni.

leicester 2017-11-17 04:18:44 +0

Brałam kilka miesięcy temu niewielka pożyczkę w Wonga i mam dobre zdanie. Bardzo szybko ją spłaciłam i nie miałam żadnych problemów.

KamaO 2017-10-27 10:00:36 +0

Jeżeli chodzi o pożyczki, to na ich głównej stronie są takie "suwaki" i można samemu sobie zaznaczyć ile pieniędzy chcemy pożyczyć , na jak długo i od razu widać, jaki jest koszt prowizji.

Juleczka30 2017-10-26 09:11:08 +0

Moja koleżanka brała pożyczkę w Wonga i według jej opinii wszystko przebiegło bez problemów. Pożyczkę spłaciła bardzo szybko, a odsetki nie były duże.

kaska32 2017-10-20 08:43:39 +0

Byłam zmuszona skorzystać z usług WONGA i powiem szczerze, że byłam zaskoczona. Myślałam, że będą problemy przy spłacie ale na szczęście warunki były do zniesienia. Polecam dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki.

tyzik 2017-10-09 08:57:25 +0

Wzięłam u nich pożyczkę. Obawiałam się spłaty, ale okazuje się, że wcale nie było tak źle. Warunki spłaty były w miarę ok. Nie było z nimi problemów.

minerwa90 2017-01-09 07:40:53 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności