wRodzinie - czy warto?

Poznaj wszystkie opinie klientów o wRodzinie. wRodzinie powstała w 2009 roku. Jej oferta jest głównie skierowana do osób starszych, słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam. Świadczą usługi wyłącznie na kartę.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

3.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "wRodzinie". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "wRodzinie":

Ktoś jeszcze korzysta z tej sieci? Ciekaw jestem tego, czy rzeczywiście starter darmowy na 24...
wRodzinie bardzo słaba oferta, nie wiem czy dla osób starszych jest to takie korzystne jak przedstawiają....
Pakiet za 60zł na 30 dni mnie zachęcił i nie zawiodłem się. Muszę przyznać że wRodzinie daje radę i mogę...

Wszystkie opinie o wRodzinie (7):

baca 3 lata temu Ktoś jeszcze korzysta z tej sieci? Ciekaw jestem tego, czy rzeczywiście starter darmowy na 24 miesiące.
0
juras 3 lata temu wRodzinie bardzo słaba oferta, nie wiem czy dla osób starszych jest to takie korzystne jak przedstawiają.
0
Riker 3 lata temu Pakiet za 60zł na 30 dni mnie zachęcił i nie zawiodłem się. Muszę przyznać że wRodzinie daje radę i mogę polecić każdemu.
0
Aga1 3 lata temu Szczerze mówiąc oferta taka sobie, nie jest to jakaś super okazja, raczej mała sieć bez wiekszych perspektyw.
0
Asnaa 4 lata temu nie słyszałam nigdy o tym, ktoś doda więcej informacji?
0
ElKonrado 4 lata temu Babcia korzysta i wszystko jest ok, niewiele płaci a może zawsze rozmawiać z kim chce.
0
antra 5 lat temu Ciekawe jaką mają ofertę...
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności