yes.pl - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "yes.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "yes.pl":

Mam z tego sklepu złoty pierścionek i jestem bardzo zadowolona, nie ma odprysków na kamyku, brylanciki nie odpadają...
Dostałam stamtąd srebrne kolczyki i bardzo mi się podobają. Służą mi już trzeci rok...
Polecam wszystkim którzy chcą kupić swojej dziewczynie coś pięknego i nie zapłacić dużo. Można znaleźć tutaj...

Wszystkie opinie o yes.pl (5):

Magdalena 3 lata temu Mam z tego sklepu złoty pierścionek i jestem bardzo zadowolona, nie ma odprysków na kamyku, brylanciki nie odpadają i ma śliczne pudełko z kokardką. Zwracam się do mężczyzn, jeśli szukacie jakiegoś prezentu dla swojej wybranki szukajcie na yes.pl
0
Niunia 3 lata temu Dostałam stamtąd srebrne kolczyki i bardzo mi się podobają. Służą mi już trzeci rok :)
0
Grzesiek 3 lata temu Polecam wszystkim którzy chcą kupić swojej dziewczynie coś pięknego i nie zapłacić dużo. Można znaleźć tutaj również drogą biżuterię, ale ja kupowałem tutaj tylko srebro. Ktoś może powiedzieć coś więcej o innych produktach?
0
kornel 4 lata temu Śliczna biżuteria, duży wybór, niekiedy bardzo interesujące promocje.
0
magic992 5 lat temu Piękna biżuteria, zawsze można coś ciekawego znaleźć :)
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności