Zalando

Zalando

Zalando to sklep, który oferuje sprzedaż odzieży, butów, bielizny, oraz galanterii online. Sklep cieszy się bardzo dużą popularnością wśród internautów. Oferuje on bardzo dobre produkty w różnej kategorii cenowej zarówno dla kobiet, dzieci jak i mężczyzn. Nie da się ukryć, że każda kobieta lubi mieć w swojej szafie piękne i modne ubrania, których w Zalando nie brakuje. Szeroki wybór ubrań, kolorów, modeli i marek może wprawić nas o pozytywny zawrót głowy. W serwisie możemy również znaleźć wiele ekskluzywnych marek w atrakcyjnych cenach. Wielkim plusem sklepu jest 100- dniowe prawo zwrotu, duże kupony rabatowe, oraz darmowa wysyłka i zwrot.

Zalety

- Szeroki wybór odzieży, butów, bielizny, oraz dodatków
- Możliwość wyboru koloru, fasonu, długości itp. ubrań
- Przedział cenowy
- Wiele ekskluzywnych marek
- Częste kupony rabatowe
- Darmowa wysyłka
- 100 – dniowe prawo zwrotu
- Darmowy Zwrot

Wady

Ostatnie 3 opinie o Zalando

Ostatnio wzięłam kilka rzeczy, ale większość nie pasowała rozmiarowo....

Do tej pory wszystkie zamówienia były oki. Miał ktoś kiedyś problem z...

Zamówiłem tam buty, kiedy rozmiar nie pasował, mogłem bezpłatnie wymienić...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 17 recenzji

5

Ostatnio wzięłam kilka rzeczy, ale większość nie pasowała rozmiarowo. Dobrze, że wysyłka i zwrot są darmowe, to wszystko odbyło się bez dodatkowych kosztów.

Niunia 2018-08-15 09:14:49 +0

Do tej pory wszystkie zamówienia były oki. Miał ktoś kiedyś problem z przesyłką? Już kilka dni to trwa i dalej nie ma paczki.

Kreczi 2018-08-14 19:50:53 +0

Zamówiłem tam buty, kiedy rozmiar nie pasował, mogłem bezpłatnie wymienić na większy rozmiar.

folks 2018-08-13 22:06:23 +0

Dużą zaletą Zalando jest możliwość bezpłatnego zwrotu, dlatego polecam wszystkim. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne, a jakie są Wasze wrażenia?

Ania 2018-08-13 17:43:40 +0

Polecam wszystkim którzy chcą kupić swojej dziewczynie coś pięknego i nie zbankrutować :P Oczywiście znajdziecie tutaj również drogą biżuterię, ale ja kupowałem tutaj tylko srebro. Ktoś może powiedzieć coś więcej o innych produktach?

Tix 2018-08-13 17:34:37 +0

Zamawiałem ostatnio odzież na Zalando i moja opinia jest pozytywna - szybka wysyłka, jeden produkt oddałem bo okazał się za mały - bezproblemowy zwrot. Polecam zakupy w Zalando

cold 2018-07-25 11:07:30 +0

Zamówiłam ostatnio kilka rzeczy, ale niestety wszystkie musiałam zwrócić, bo rozmiary nie zgadzały się z metką. Dobrze, że chociaż wysyłka i zwrot są darmowe. :)

emkaXo 2018-01-15 09:37:44 +0

Zalando to mistrz wśród sklepów internetowych. Darmowa wysyłka i zwrot, to połowa sukcesu. Zamawiam dla chłopaka wszystkie ubrania, ponieważ nie lubi chodzić do sklepów stacjonarnych i mamy problem z głowy. Jeżeli coś mu nie spasuje,to po prostu odsyłam i zamawiam coś innego. :D

mada91 2018-01-08 08:34:13 +0

Kocham, kocham, kocham :D Chyba jak każda kobieta i nie tylko. Robiłam wszystkie prezenty na święta z Zalando i nieskromnie przyznam, że wszystkim się podarunki podobały i nawet nie musiałam robić żadnych zwrotów :P

mufka 2018-01-05 08:23:27 +0

Hejka! :D Ja na zalando kupuje ubrania już kilka lat i zawsze jestem zadowolona. Głownie dla tego, że nienawidzę chodzić do sklepów :D

osa4 2017-11-06 08:31:05 +0

Kupiłam ostatnio na zalando moje wymarzone szpilki na które polowałam ponad rok. Dostałam kupon rabatowy 20% co dodatkowo mnie ucieszyło. Moim zdaniem ten sklep internetowy jest cudowny :)

monia 2017-10-27 08:50:58 +0

Cześć. Bardzo często robię zakupy w zalando. Według mojej opinii, to najlepszy internetowy sklep z ubraniami. Nie znoszę dużych galerii, dlatego zamawiam ciuchy dla całej rodziny przez internet. Darmowa przesyłka i zwrot pozwalają na szaleństwo zakupowe :P

Juleczka30 2017-10-26 08:41:02 +0

Ostatnio była fajna promocja na Zalando i kupiłam sobie kilka ładnych rzeczy, serdecznie polecam sklep dla osób, które nie lubią chodzić osobiście na zakupy :P

kaska32 2017-10-20 08:40:05 +0

I ja muszę się dołączyć do zachwalania Zalando :D Cóż mogę napiąć - uwielbiam robić tam zakupy, bo zawsze dorwę jakąś perełkę :)

Waleria 2017-10-19 10:19:16 +0

Zgadzam się z przedmówczynią Julką :)
Każda kobieta wie co to za sklep haha :D Można kupić wiele perełek, których na pewno nie znajdzie się w sklepie stacjonarnym. Do tego, jeżeli nie trafimy z rozmiarem, to zawsze można zrobić darmowy zwrot. Polecam!

Monika 2017-10-17 08:38:00 +0

Najlepszy sklep internetowy ever :D Każda kobieta go uwielbia :P
Bardzo lubię robić w Zalando zakupy, ponieważ mogę znaleźć wiele ładnych, niedrogich, ale przed wszystkim nietuzinkowych rzeczy. Cenię sobie również wygodę, więc niesamowity plus za to, że kurier przynosi paczki do domu. Serdecznie polecam :)

Julka 2017-10-12 13:20:26 +0

Zapraszam do wyrażania opinii na temat internetowego sklepu Zalando

Julka 2017-10-11 12:22:05 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności