Zalando

Zalando

Zalando to sklep, który oferuje sprzedaż odzieży, butów, bielizny, oraz galanterii online. Sklep cieszy się bardzo dużą popularnością wśród internautów. Oferuje on bardzo dobre produkty w różnej kategorii cenowej zarówno dla kobiet, dzieci jak i mężczyzn. Nie da się ukryć, że każda kobieta lubi mieć w swojej szafie piękne i modne ubrania, których w Zalando nie brakuje. Szeroki wybór ubrań, kolorów, modeli i marek może wprawić nas o pozytywny zawrót głowy. W serwisie możemy również znaleźć wiele ekskluzywnych marek w atrakcyjnych cenach. Wielkim plusem sklepu jest 100- dniowe prawo zwrotu, duże kupony rabatowe, oraz darmowa wysyłka i zwrot.

Zalety

- Szeroki wybór odzieży, butów, bielizny, oraz dodatków
- Możliwość wyboru koloru, fasonu, długości itp. ubrań
- Przedział cenowy
- Wiele ekskluzywnych marek
- Częste kupony rabatowe
- Darmowa wysyłka
- 100 – dniowe prawo zwrotu
- Darmowy Zwrot

Wady

Ostatnie 3 opinie o Zalando

Moja żona zrobiła tam zakupy i przesyłka doszła błyskawicznie. Coś jej...

Nie raz słyszałam niepochlebne opinie na temat zalando, jednak postanowiłam...

Ciuchy z zalando są modne i wygodne, złożone zamówienia dość szybko...

Promocje

Opinie użytkowników: Średnia ocena: 5 z 32 recenzji

Moja żona zrobiła tam zakupy i przesyłka doszła błyskawicznie. Coś jej nie pasowało, to odesłała i dostałą zwrot bez problemu, wydaje się, że sklep godny polecenia.

walczak2 2019-07-02 15:26:46 +0

Nie raz słyszałam niepochlebne opinie na temat zalando, jednak postanowiłam sama się przekonać. Teraz żałuje. Zamówienie na kwotę niespełna 1300 złotych dla serwisu zalando najwidoczniej jest zbyt drobnym, żeby postanowić je doręczyć. Brak podanego numeru telefonu został potraktowany jako brak całkowitych danych kontaktowych i niemożliwość doręczenia paczki. Oczywiście nie podanie numeru telefonu jest moim błędem, jednak gdy tylko zauważyłam to niedopatrzenie, skontaktowałam się z obsługa klienta zalando. Zapewniono mnie, że numer kontaktowy został wprowadzony do systemu i jutro otrzymam paczkę. Jednak nie zobaczyłam ani kuriera, ani paczki, za to pojawił się mail na poczcie, że paczka została zwrócona do magazynu w Berlinie. Na zwrot płatności mam sobie czekać do dwóch tygodni, aż kolejna znudzona pani w biurze będzie potrafiła to zrobić. Patrząc na poprzednia rozmowę z biurem obsługi klienta i jej rezultaty - nie dziwi mnie to ;) Chciałam mieć wygodę i nie jeździć po galeriach, a mam za to same problemy. Zastanówcie się przed zamówieniem, na ile cenicie swój czas i pieniądze. Czy warto się szarpać z zalando, czy może jednak odwiedzić uprzejma ekspedientkę w galerii?

Qamyk 2019-05-31 09:07:22 +0

Ciuchy z zalando są modne i wygodne, złożone zamówienia dość szybko wysyłane. Zwrotów można dokonać bez problemu, a to ważne, bo przecież nie zawsze coś idealnie pasuje.

Kalinda 2019-04-28 10:46:34 +0

Jestem zadowolony z zamówienia na zalando. Szybka wysyłka, jeszcze lepszy sklep internetowy, polecam!

Sarius 2019-04-25 19:44:25 +0

Niestety moje zamówienie w Zalando było realizowane bardzo długo, a szkoda, bo asortyment mają całkiem niezły.

Armag 2019-04-12 12:20:53 +0

Zawsze jak kupuje na zalando to udaje mi się znaleźć modne rzeczy w dobrych cenach. Wiele promocji i zniżek z których można skorzystać jak się postara.

pegaz 2019-04-05 10:27:16 +0

Robiłem zakupy na zalando kilka razy, ceny bardzo dobre, polecam!

szkolny 2019-03-21 17:21:50 +0

Nieodpowiedni rozmiar to nie problem. Podczas kupowania na zalando już się przyzwyczaiłem do tego, że coś może nie pasować i po prostu odsyłam i proszę o inny rozmiar. To nic nie kosztuje :)

arvo 2019-03-20 19:55:43 +0

Niestety ostatnio jak zamawiam z zalando, to paczki są wysyłane z dużym opóźnieniem. Wcześniej się to nie zdarzało, mam nadzieje że się poprawi.

Pinki555 2019-03-19 21:24:43 +0

OStatnio jadać drogą nad morze widziałem wielki magazyn Zalando, na prawdę robi wrażenie! Teraz jetem pewien, że mają bardzo dużo ciekawych produktów w swojej ofercie i jest to poważna firma, a nie jakaś mała podróba.

Dex 2019-03-18 21:01:27 +0

DRAMAT! Złożyłam zamówienie, które od razu opłaciłam a po pięciu dniach nic. Patrzę na swoje konto a tu część rzeczy została anulowana z kolei pozostała część wysyłki miała dotrzeć z dużym opóźnieniem. Reakcja obsługi? Zero zadośćuczynienia, żadnych zachęcających promocji. Nic. Po prostu tragedia. Jak tak duża platforma może sobie na coś takiego pozwolić? Nie rozumiem kompletnie.

Madamecianel 2019-03-13 08:04:37 +0

Na zalando są świetne promocje! Można na kilkanaście złotych kupić na prawdę ładny ciuch.

blindek 2019-03-08 18:34:23 +0

Jak zamówiłem za duże spodnie z zalando to nie było problemów ze zwrotem. Ostatecznie wymieniłem na mniejszy rozmiar.

Szybki 2019-03-06 22:01:09 +0

Skorzystałam z kuponu rabatowego na Zalando i za grosze kupiłam ubranka dla siebie i męża. Polecam bardzo robić zakupy w Zalando.

Jolka 2019-02-26 12:27:58 +0

Produkty wysokiej jakości,szybka darmowa przesyłka i zwrot, bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie. Moja opinia na temat tego sklepu jest jak najbardziej pozytywna.

Magdalena 2018-10-23 14:49:02 +0

Ostatnio wzięłam kilka rzeczy, ale większość nie pasowała rozmiarowo. Dobrze, że wysyłka i zwrot są darmowe, to wszystko odbyło się bez dodatkowych kosztów.

Niunia 2018-08-15 09:14:49 +0

Do tej pory wszystkie zamówienia były oki. Miał ktoś kiedyś problem z przesyłką? Już kilka dni to trwa i dalej nie ma paczki.

Kreczi 2018-08-14 19:50:53 +0

Zamówiłem tam buty, kiedy rozmiar nie pasował, mogłem bezpłatnie wymienić na większy rozmiar.

folks 2018-08-13 22:06:23 +0

Dużą zaletą Zalando jest możliwość bezpłatnego zwrotu, dlatego polecam wszystkim. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne, a jakie są Wasze wrażenia?

Ania 2018-08-13 17:43:40 +0

Polecam wszystkim którzy chcą kupić swojej dziewczynie coś pięknego i nie zbankrutować :P Oczywiście znajdziecie tutaj również drogą biżuterię, ale ja kupowałem tutaj tylko srebro. Ktoś może powiedzieć coś więcej o innych produktach?

Tix 2018-08-13 17:34:37 +0

Zamawiałem ostatnio odzież na Zalando i moja opinia jest pozytywna - szybka wysyłka, jeden produkt oddałem bo okazał się za mały - bezproblemowy zwrot. Polecam zakupy w Zalando

cold 2018-07-25 11:07:30 +0

Zamówiłam ostatnio kilka rzeczy, ale niestety wszystkie musiałam zwrócić, bo rozmiary nie zgadzały się z metką. Dobrze, że chociaż wysyłka i zwrot są darmowe. :)

emkaXo 2018-01-15 09:37:44 +0

Zalando to mistrz wśród sklepów internetowych. Darmowa wysyłka i zwrot, to połowa sukcesu. Zamawiam dla chłopaka wszystkie ubrania, ponieważ nie lubi chodzić do sklepów stacjonarnych i mamy problem z głowy. Jeżeli coś mu nie spasuje,to po prostu odsyłam i zamawiam coś innego. :D

mada91 2018-01-08 08:34:13 +0

Kocham, kocham, kocham :D Chyba jak każda kobieta i nie tylko. Robiłam wszystkie prezenty na święta z Zalando i nieskromnie przyznam, że wszystkim się podarunki podobały i nawet nie musiałam robić żadnych zwrotów :P

mufka 2018-01-05 08:23:27 +0

Hejka! :D Ja na zalando kupuje ubrania już kilka lat i zawsze jestem zadowolona. Głownie dla tego, że nienawidzę chodzić do sklepów :D

osa4 2017-11-06 08:31:05 +0

Kupiłam ostatnio na zalando moje wymarzone szpilki na które polowałam ponad rok. Dostałam kupon rabatowy 20% co dodatkowo mnie ucieszyło. Moim zdaniem ten sklep internetowy jest cudowny :)

monia 2017-10-27 08:50:58 +0

Cześć. Bardzo często robię zakupy w zalando. Według mojej opinii, to najlepszy internetowy sklep z ubraniami. Nie znoszę dużych galerii, dlatego zamawiam ciuchy dla całej rodziny przez internet. Darmowa przesyłka i zwrot pozwalają na szaleństwo zakupowe :P

Juleczka30 2017-10-26 08:41:02 +0

Ostatnio była fajna promocja na Zalando i kupiłam sobie kilka ładnych rzeczy, serdecznie polecam sklep dla osób, które nie lubią chodzić osobiście na zakupy :P

kaska32 2017-10-20 08:40:05 +0

I ja muszę się dołączyć do zachwalania Zalando :D Cóż mogę napiąć - uwielbiam robić tam zakupy, bo zawsze dorwę jakąś perełkę :)

Waleria 2017-10-19 10:19:16 +0

Zgadzam się z przedmówczynią Julką :)
Każda kobieta wie co to za sklep haha :D Można kupić wiele perełek, których na pewno nie znajdzie się w sklepie stacjonarnym. Do tego, jeżeli nie trafimy z rozmiarem, to zawsze można zrobić darmowy zwrot. Polecam!

Monika 2017-10-17 08:38:00 +0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności