ZAPLO - czy warto?

Jeśli wahacie się Państwo przed skorzystaniem z usług ZAPLO zachęcamy do zapoznania się z opiniami - wszelkie wątpliwości powinny zniknąć. Marka Zaplo należy do znanej firmy Vivus. Firma nie oferuje standardowej chwilówki, ale oferuje pożyczkę do kwoty 10 000 zł rozłożonej na okres od 3 do 24 miesięcy. Weryfikacja BIK,BIG I KRD.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4.5/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "ZAPLO". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "ZAPLO":

Oferta rewelacyjna. Jak zalałem mieszkanie sąsiadowi i musiałem wyskoczy z kasy to mi pomogli, bez nich było by...
Jeśli ktoś potrzebuje na prawdę dużo gotówki w szybkim czasie, to jest to idealne dla niego. Oczywiście trzeba...
@Kaska32, wypełniłam formalności, zadzwonił do mnie konsultant i dopięliśmy wszystko na ostatni guzik. Pieniądze...

Wszystkie opinie o ZAPLO (8):

Maniek 3 lata temu Oferta rewelacyjna. Jak zalałem mieszkanie sąsiadowi i musiałem wyskoczy z kasy to mi pomogli, bez nich było by krucho.
0
Listonosz15 3 lata temu Jeśli ktoś potrzebuje na prawdę dużo gotówki w szybkim czasie, to jest to idealne dla niego. Oczywiście trzeba się liczyć z kosztami..
0
landrynkao 4 lata temu @Kaska32, wypełniłam formalności, zadzwonił do mnie konsultant i dopięliśmy wszystko na ostatni guzik. Pieniądze pojawiły sie naprawdę szybko więc jeśli potrzebujecie pożyczkę to tylko w ZAPLO. Polecam!
0
Juleczka30 4 lata temu Kaska32- z tego co wiem,to niemal od razu pieniądze są przelewane :)
0
kaska32 4 lata temu A ja słyszałam,że do 10 tys. A wie ktoś ile trzeba czekać na pieniądze już po pozytywnym rozpatrzeniu zdolności kredytowej?
0
cold 4 lata temu Ktoś się jeszcze wypowie?
0
tomasz 4 lata temu Jak wygląda wzięcie pożyczki na raty w Zaplo?
0
cold 5 lat temu Niestety byłam zmuszona do takiego kroku, ale nie żałuje że skorzystałam z ich oferty. Inne chwilówki mogą pożyczyć tylko do 5 000 zł.
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności