zoio.pl - czy warto?

Zapoznaj się z opiniami o firmach i sklepach internetowych, których usługi Cię interesują. Jeżeli jesteś, lub byłeś ich klientem, podziel się swoją opinią.

Zalety:

brak

Wady:

brak

Ocena

4/5

Promocje

Aktualnie brak promocji dla "zoio.pl". Sprawdź wkrótce!

Najnowsze opinie i skargi o "zoio.pl":

Nie zgadzam sie z pozytywnymi opiniami o sklepie zoio.pl tydzien czekam juz na zamowiona torebkę gdzie wysylka miała ...
Świetne ciuchy, szybka dostawa, jestem mega zadowolona. Polecam
Kolejne udane zakupy w sklepie zoio.pl. Nie może być innej oceny niż 5 gwiazdek....

Wszystkie opinie o zoio.pl (7):

Asia 2 lata temu Nie zgadzam sie z pozytywnymi opiniami o sklepie zoio.pl tydzien czekam juz na zamowiona torebkę gdzie wysylka miała byc w 1 dzien! Dzwonię i pisze do nich to jest tylko jedna gatka ze zamowienie jest w realizacji ! Od tygodnia????? Codziennie mowia ze dzis paczka bedzie nadana a mija juz prawie tydzien! Niepoważni ludzie mający klienta gdzies nie polecam acwrecz odradzam podejzewam ze sprzedaja cos czego nie maja na stanie. A z chin to moge sobie sama zamowic!
0
irenka97 2 lata temu Świetne ciuchy, szybka dostawa, jestem mega zadowolona. Polecam
0
Jolka 3 lata temu Kolejne udane zakupy w sklepie zoio.pl. Nie może być innej oceny niż 5 gwiazdek.
0
Magdalena 3 lata temu Super! Jestem mega zadowolona, kolejny zakup udany.
0
Martyna 3 lata temu Ceny niskie, częste promocje na wiele produktów w asortymencie ;-) I przede wszystkim bez zarzutu dostawa - bardzo szybko dostałam ubrania :D
0
pola23 4 lata temu Ceny regularne trochę wysokie ale często zdarzają się promocje :)
0
myfavourite 5 lat temu W tym sklepie w dobrej cenie można się ubrać od stóp do głów ;)
0

Dodaj swoją opinię - zarejestruj się lub zaloguj się

Szybka rejestracja:

Twoja ocena:

O nas

Opinie.info.pl to portal z opiniami internautów o firmach, produktach, usługach. Dziel się opiniami, bierz udział w konkursach i dołącz do naszej społeczności